INFLUENCER BLOG İLETİŞİM
Başarımızın Sırrı <br> İş Ortaklarımızda <br> Saklı

Başarımızın Sırrı
İş Ortaklarımızda
Saklı

Kurumları, ilgilendikleri konuların uzmanlarıyla buluşturmaktan ve bu buluşmada yer alan kurum çalışanlarının bireysel ve kurumsal bir sonuç elde etmesinden mutluluk duyuyoruz.

3M
7Tur
A101
Abbott
Abbvie
Abdiibrahim
Acro
Adana Buyuksehir Belediyesi
Adstation
Ahiler Kalkinma Ajansi
Akbank
Akbati
Akcansa
Aksa
Aksigorta
Aktif Bank
Aktul
Alexion
Allianz
Anadolu Efes
Anadolu Grubu
Ankara Kalkinma Ajansi
Antalya Organize Sanayi Bolgesi
Aras Kargo

İşinize ilham katmak için bizimle iletişime geçin.

Sizler için benzersiz başarı hikâyeleri yaratıyoruz.

Mehmet Auf

Mehmet Auf

Davranış Bilimleri Araştırmacısı, Senarist, Oyuncu, Yazar ve Fenomen Prodüksiyon Kurucu Ortağı

10 yılı aşkın süredir Speaker Agency ile çalışıyorum. Bu süre zarfında, ekip olarak birçok farklı projeyi sağlıklı bir iş birliği içerisinde yürüttük ve her zaman desteklerini gördüm. Yaptıkları işin uzmanı olarak, son derece güvenilir çalışma ilkelerine sahipler.Müşteri ilişkilerindeki gösterdikleri özen, tüm konuşmacılar için son derece değerli. Aynı zamanda içinde bulunduğumuz sektörle ilgili danışmanlık hizmeti de sunuyorlar.

Emel Gökçe

Emel Gökçe

Novartis, Eğitim Grup Müdürü

Speaker Agency, ne istediğimizi bilen, bizi iyi dinleyen ve anlayan bir ekip. Şirketimizin gelişim ve öğrenme ihtiyaçları doğrultusunda bizi hep aradığımız çözümlere yönlendirdiler. İlham veren konu ve konuşmacılar denildiğinde partnerimiz Speaker Agency

Sezgi Topbaş

Sezgi Topbaş

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Speaker Agency ile çalışıyorum ve birlikte çalışmaktan ötürü çok memnunum. Birlikte 7 farklı webinar programı gerçekleştirdik. Ünlü ve alanında uzman konuşmacılarla çalışıyorlar. Çalışanlarımız tüm konuşmacılardan çok memnun kaldı. Bütün bunların yanı sıra, Speaker Agency sektörde en iyi tanınan konuşmacı ajansı ve ajans çalışanlarının hepsi işinin ehli insanlar. İletişim ve organizasyon becerileri çok güçlü. Müşteri odaklı çalışıyor olmaları da çok önemli.

Bilge Çetin

Bilge Çetin

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Speaker Agency bizim ihtiyaçlarımıza yönelik en iyi çözümleri üreten, en iyi konuşmacıları sağlayan bir ajans. Covid-19 sürecinde defalarca webinar programları gerçekleştirdik ve onlarla çalışmaktan son derece memnunuz.

prev
next