INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

incehesap.com 15 Yaşında

incehesap.com olarak kuruluşlarının 15. yıl dönümünü, alanında saygın isimler ile iş birliği yaparak kutladılar.

PROJE KONUŞMACILARI:
Prev Arrow
M. Serdar Kuzuloğlu M. SERDAR KUZULOĞLU

Exclusive Konuşmacılar, Müşteri & Tüketici Trendleri Konuşmacıları, Değişim Yönetimi Konuşmacıları, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Konuşmacıları, Blockchain ve Kripto Para Konuşmacıları, Metaverse ve Web 3.0 Konuşmacıları, E-Ticaret Konuşmacıları, Perakende Konuşmacıları, Future of Work Konuşmacıları, Teknoloji & Trendler Konuşmacıları, Dijital Dönüşüm Konuşmacıları, İnovasyon Konuşmacıları, Gelecek & Fütürizm Konuşmacıları, Yapay Zeka Konuşmacıları, Siber Güvenlik Konuşmacıları, Fintek (Finansal Teknoloji) Konuşmacıları

Prof. Dr. Emre Alkin PROF. DR. EMRE ALKİN

Finans & Ekonomi Konuşmacıları, Blockchain ve Kripto Para Konuşmacıları, Fintek (Finansal Teknoloji) Konuşmacıları

Prev Arrow
incehesap.com 15 Yaşında

incehesap.com 15 Yaşında

15 yıldır teknoloji sektöründe sürekli ilerleme ve gelişim kaydettiklerini, e-ticaret alanında edindikleri önemli konumu kullanıcılarına Prof. Dr. Emre Alkin ve M. Serdar Kuzuloğlu aracılığıyla duyurmayı hedeflediler. M. Serdar Kuzuloğlu & Prof. Dr. Emre Alkin incehesap.cpom'u tebrik edip yeniliklerinden bahsettikleri X paylaşımları iş birliği ile web sitesine yönlendirme yaptılar.

incehesap.com 15 Yaşında

Benzer Projeler

Bilyoner'in 20 Yıllık Hikayesi

Bilyoner’in kurucusu Emin Hitay, Teknoloji Yazarı M. Serdar Kuzuloğlu ve Spor Yorumcusu Caner Eler’in sohbetiyle, Bilyoner’in ve Türkiye bahis ekosisteminin 20 yıllık hikayesinin anlatıldığı belgesel çekimi projesi.

Projeyi İncele

KAFA RAHATLATAN SOHBETLER

Beyhan Budak'ın Vaillant için sunduğu "Kafa Rahatlatan Sohbetler" Podcast Serisi

Projeyi İncele