INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MERT BAŞARAN

Mert Başaran Finansal Tasarruf Uzmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

MERT BAŞARAN 2024 Konuşma Başlıkları MERT BAŞARAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Küçük Yatırımlar Büyük Özgürlükler: Finansal Okur Yazarlık
  • Para Kazanmanın ve Finansal Özgürlüğün Temel Kuralları
  • Yüksek Enflasyon Ortamında Yatırımları Korumanın Yolları

Mert Başaran Kimdir?

1978 yılında İstanbul'da doğan Mert Başaran, eğitim hayatına İstek Vakfı Bilge Kaan Koleji'nde burslu olarak devam etti ve Ortaokul ile lise eğitimini burada tamamladı. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra iş hayatına atılan Başaran, ulusal ve uluslararası alanda tanınmış şirketler arasında yer alan DHL, Kuhne+Nagel, Arkas, Türk Telekom gibi kuruluşlarda Satış Müdürü olarak görev yaptı.


2016 yılından itibaren arsa ve arazi yatırım danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Mert Başaran, finans ve yatırım konularındaki bilgi birikimini paylaşarak 2022'de yayımlanan ve büyük ilgi gören 'Küçük İşler Büyük Özgürlükler' ile Kasım 2023'te piyasaya sürülen 'Bırak' adlı kitapların yazarı oldu. Başaran, iş hayatındaki deneyimlerini ve finansal özgürlüğe ulaşma sürecini içeren kitapları, şirket toplantıları, TV programları, YouTube kanalı ve sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşıyor.


Mert Başaran, finansal okuryazarlık konusundaki bilgi birikimi ve kişisel deneyimleriyle, bireylere parayla olan ilişkilerini gözden geçirme ve finansal hedeflerine ulaşma konusunda rehberlik ediyor. Finansal özgürlüğe giden yolda atılacak adımları, kendi yaşamından öğrendiği deneyimlerle destekleyerek anlatan Başaran, "Parayı Mayalamak" ve "Parayı Yavrulatmak" gibi benzersiz finansal kavramlarla geniş kitlelere sesleniyor.

Tasarruf bilincini doğru yatırım tercihleriyle birleştirerek hazırladığı konuşma programları, kitapları ve video içerikleri aracılığıyla binlerce insanın finansal hayatını dönüştürmeye katkı sağlıyor.

MERT BAŞARAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.