Search Button

Özer Koç | Konuşmacı

Eğitim Tasarımcısı

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Özer Koç

FranklinCovey Türkiye’de Fasilitasyon Uzmanlık Alanı Lideri olarak görev alan Özer Koç, orta öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Dokuz Eylül İ.İ.B.F. İşletme Bölümü’nü takiben, Moreno Enstitüsü eğitmenlerinden Günter Ziegler yönetiminde 2 yıl süre ile Psikodrama eğitimi aldı.

“Yabancı Uyruklu Personelin Oryantasyonu” projesi Hitachi-Japonya tarafından kabul edildi. Projenin ilk uygulamalarını Japonya’da bizzat gerçekleştirdi ve sürdürülebilmesi için gerekli altyapıyı oluşturdu. Türkiye’ye döndükten sonra Canon’un İç Anadolu bölgesindeki bayilerinin proje departmanlarının altyapısını hazırladı ve yöneticiliğini yürüttü. Daha sonraki yıllarda sırasıyla 3M ürünleri için Ege bölgesinde Kurumsal Satış Müdürü, özel bir eğitim ve danışmanlık firmasında eğitim koordinatörü ve ardından eğitmen / danışman olarak hizmet verdi.

2010 yılında JCI Türkiye tarafından “En Başarılı Eğitmen” ödülüne layık görüldü. Aktif üyesi bulunduğu çeşitli sivil toplum örgütlerinde (IAF, ATD, AIESEC, JCI, KALID vb.) gönüllü olarak proje yöneticiliği, şube yöneticiliği ve eğitmenlik yaptı.

2011 yılında Drucker Institute tarafından hazırlanan Drucker Management Path Yönetici Gelişim Programı’nı Türkiye’ye getiren Özer Koç, 2013 yılından itibaren çalışmalarını FranklinCovey Türkiye bünyesinde sürdürmektedir.

2015 yılında ATD Dünya Konferansında “The McGyver Challenge” sunumu ile ülkemizi temsil eden Özer Koç, kurumsal akademilerin desteklenmesi, iç eğitmen gelişimi ve yetişkinlere yönelik eğitimlerin tasarlanması konularında kurumlara danışmanlık ve fasilitasyon hizmeti sunmaktadır.

Konuşma Konuları

İlham Veren Konuşmacılar