Search Button

Özer Koç | Konuşmacı

Eğitim Tasarımcısı

Özer Koç - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Özer Koç

20 yılı aşkın eğitmenlik deneyimi ile Özer, yetişkin öğrenme modelleri, içerik tasarımı ve fasilitasyon alanlarında uzmanlaşmıştır. Yerel eğitim firmalarında edindiği deneyimlerinden sonra Peter Drucker’ın “Yönetim Yolu” programını Türkiye’ye getirmiştir. FranklinCovey Türkiye ve Azerbaycan’da uzmanlık alanı lideri ve partner olarak görev almıştır. Türkiye’deki sayılı IAF (Uluslararası Kolaylaştırıcılar Derneği) ve ATD (Yetenek Gelişimi Derneği) üyelerinden biridir.

Özer, ATD Dünya Konferansı’na “MacGyver Challenge” ve “Canvas Design for Facilitators” başlıkları ile iki kez konuşmacı olarak seçilmiştir. İç eğitmen gelişimi konusunda tutkuyla yaptığı çalışmaların yanı sıra, son yıllarda özellikle kurumsal akademilerin dijital dönüşümlerine odaklanan Özer, hazırlamış olduğu online interaktif eğitim çözümleri ve atölyeleri ile kurumların ve iç eğitmenlerin kendi içeriklerini oluşturmalarını desteklemektedir.


Özer Koç - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Eğitim Tasarımcısı Özer Koç, “İnovasyon Seferi”, “Karardan Eyleme; Uygulamadaki Açıklar” ve “Yetişkin Eğitiminde Güncel Yaklaşımlar” başlıklı konuşmalarıyla ilham vermeye devam ediyor.

Özer Koç - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları

Eğitim Konuşmacıları