Search Button

Selçuk Erdem | Konuşmacı

Karikatürist

Selçuk Erdem - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Selçuk Erdem

Selçuk Erdem Eskişehir’de doğdu. Küçük yaşlarda mizah dergileri ve karikatürlerle tanışıp hayalini gerçekleştirmek için 18 yaşında İstanbul’a geldi. İlk karikatürü 1990 yılında Limon dergisinde yayımlandı. Leman ve Le-Manyak dergilerinde köşe çizmeye başladı ve 23 yaşında editör oldu. 2002 yılında arkadaşlarıyla birlikte Penguen Dergisi’ni kurdu.

Çizerliğin yanı sıra birçok TV projesi ve Türkiye'nin önde gelen markaların reklam kampanyalarında imzası olan Selçuk Erdem, aldığı çeşitli ödüller ve sosyal medyada da 3 milyonu aşan takipçisi ile karikatürlerini okurlarla buluşturma imkanı buluyor.

2014 yılında Türkiye’nin ilk ve tek çocuk mizah dergisi olan Süper Penguen’i Erdil Yaşaroğlu ile birlikte hayata geçiren Selçuk Erdem’in En Çok Satanlar Listesi’ne giren 5 kitabı da var.


Selçuk Erdem - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Karikatürist Selçuk Erdem, “Yaratıcı Özgüven” başlıklı konuşması ve "Selçuk Erdem ile Çizgi Atölye: Sen de Çizebilirsin” adlı atölye çalışmasında katılımcılara yaratıcılık konusunda cesaret ve ilham veriyor.

Selçuk Erdem - Kurumsal Çözümler