Search Button

Alegra Benardete | Konuşmacı

Transformational Breath Eğitmeni ve Acutonics Uygulayıcısı

Alegra Benardete - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Alegra Benardete

Alegra Benardete Kimdir?

1970 İstanbul doğumluyum. İletişimin renklerini her alanda yakalamak adına, halka ilişkiler alanında çeşitli şirketlerde zevkle çalıştım. 2006 yılında Deeksha ve İlahi Nur enerjilerini aldım ve birçok enerji çalışmalarına katılım sağladım.

– Usui Reiki Master olarak Reiki şifa çalışmaları yapıyorum.
– MERKABA eğitmimi Ron La Place ‘tan,
– Pranic Şifa eğitimimi Alan Horne’dan,
– Acutonics® (Sesle Şifa) eğitimimi Ron La Place’tan alarak, nefes ve ses şifası uygulayıcısı olarak sizlerle birlikteyim

2007 Mayıs ayında ise Transformal Nefes® ile tanıştım. Sadece doğru nefes alarak hayatımda ne gibi farklar yaratabileceğimi deneyimledim. Kendi kişisel gelişim yolculuğumda nefes çalışmalarım bana rehber oldu . Nefes; hayatıma huzur, dinginlik ve daha çok sağlık getirdi. Daha fazla neşe ve sevgi akmaya başladı.

– Transformational Breath Foundation (TBF) kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığım eğitimleri tamamlayarak, Transformal Nefes®Eğitmenliği yapmaktayım.

Aynı zamanda 2016 yılında ALEGRIA Markasını hayata geçirip XVII isimli parfümümü ürettim. Yaratıcılık ve motivasyonu arttıran seminerler düzenlemekteyim.

Hayat amacım; Transformal Nefesi®’i tüm sevdiklerimle ve ihtiyacı olan herkesle paylaşmak. Hayatlarında köklü değişim dönüşüm yaratmak isteyenlere yardımcı olmaktır.

Alegra Benardete - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları

Wellness Konuşmacıları