Search Button

Haluk Sicimoğlu | Konuşmacı

THAAT’S IT! Kurucu ve Strateji Uzmanı

Haluk Sicimoğlu - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Haluk Sicimoğlu

Amerika Birleşik Devletleri’nde Ohio’da Akron Üniversitesi’nde Pazarlama ağırlıklı İş İdaresi bölümünden mezun olduktan sonra Florida’da Miami Üniversitesi’nde, Pazarlama konusunda lisans üstü eğitimini tamamladı.

Pazarlama İletişimi kariyerine 1988 yılında Manajans/Thompson’da araştırma bölümünde başladı ve aynı ajansda müşteri ilişkilerinde görev aldı. 1991 yılında ALICE/ BBDO ailesine katılarak bu ajansın Stratejik Planlama Direktörlüğü’nü üstlendi.

1992 yılında Türkiye’nin ilk stratejik marka planlaması şirketi olan FOCUS 4’u kurdu. 1998-2000 yılları arasında merkezi Barcelona’da bulunan BBDO University’nin Stratejik Planlama Bölüm Başkanlığı görevini yürüttü. O zamandan beri ateşli bir FC Barcelona taraftarı ve aynı kulübün resmi üyesi. Sicimoğlu, 2013 ve 2014 yıllarında Reklamcılık Vakfı Başkanlığı görevini yürütmüştür.

Sicimoğlu, 2015 yılında sevdiği arkadaşlarıyla beraber yeni nesil bir eğitim, danışmanlık ve iletişim şirketi olan THAAT’S IT’i hayata geçirmiştir.

Bilgi Üniversitesi Marka Okulu Yüksek Lisans Programında Program Danışmanı ve Öğretim Görevlisi olan Sicimoğlu, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde de yaratıcılık ve tüketici trendleri üzerine dersler vermektedir.


Haluk Sicimoğlu - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, THAAT’S IT! Kurucusu ve Strateji Uzmanı Haluk Sicimoğlu, İçgörü Odaklı Marka İnovasyonları Yaratmak | Stratejiden Yaratıcılığa Marka Yönetiminde Hikâyeleştirme Sanatı | Türkiye'nin Efsane Reklamları ve Türk Tüketicisinin Aklını Okumak | Dünyanın En Etkili İletişim Kampanyalarının Arkasındaki Yaratıcılık Sırları başlıklı konuşmalarında marka inovasyonu, reklam stratejileri ve marka iletişimi konularında değerli bilgiler paylaşıyor.

Haluk Sicimoğlu - Kurumsal Çözümler