HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

CHRİS HARVEY (A.K.A.) THE CHANGE GUY

Chris Harvey (a.k.a.) The Change Guy Değişim Yönetimi Konusunda En İyi 50 Küresel Düşünce Lideri ve Etkileyici | 'Değişimin Gizemini Çözmek' Konusunda Konuşmacı | Tesco'da Değişim Başkanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

CHRİS HARVEY (A.K.A.) THE CHANGE GUY 2024 Konuşma Başlıkları CHRİS HARVEY (A.K.A.) THE CHANGE GUY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Değişimin Gizemini Çözmek
  • Değişim Yönetimi
  • Başarılı Değişim Nasıl Gerçekleştirilir?
  • Gelecekteki İş Yerimizde Yapay Zeka
  • Kültürel Değişim
  • Hibrit ve Uzaktan Çalışma Değişimi
  • Kuruluşunuzda Sıfırdan Bir Değişim Yeteneği Oluşturmak
  • Değişim Yönetimini İşinize/Ekibinize Nasıl Tanıtabilirsiniz?

Chris Harvey Kimdir?

Chris Harvey, çoğu yerde ve kaynakta Genellikle "Değişim Adamı" – “The Change Guy” olarak anılır.

Christopher TS Harvey, son yirmi yılını değişimin karmaşıklığı ve değişimin başarılı bir şekilde nasıl yönetileceği konusunda uzmanlaşarak geçirdi.

Chris, St Andrews Üniversitesi'nde Prens William ve Kate ile birlikte okuduğundan beri değişim alanında meşguldü. O zamanlar farkında olmadan, değişimin insan merkezli, psikolojik doğasına takıntılı bir şekilde Değişim Yönetimi alanında bir nevi öncü oldu. O zamandan beri değişim alanının 'kanayan ucunda' faaliyet göstermek için kendini zorluyor.

Onu bir konuşmacı olarak öne çıkaran şey, kapsamlı akademik anlayışı ve karmaşık değişim deneyimini, dinleyicilerin değişimi daha iyi yönetmeleri için anlamlı öğrenmelere ve somut çıkarımlara dönüştürme yeteneğidir. Tüm bunları 80'ler/90'lar film müzikleri, balon metaforları ve 'yanaktan dilli' İngiliz mizahından oluşan büyüleyici bir fonda yapıyor.

Chris, doğal afetlerden işyeri tükenmişliğine kadar değişen değişim konularında dünya çapında GQ Magazine'de kapsamlı bir şekilde yayınlanmıştır. Ayrıca Daily Mail, The Telegraph, HR Magazine, Business Insider için yazmış, BBC, TalkRadio ve daha pek çok yerde röportajlar yapmıştır. En gurur duyduğu başarısı, üzerinde çalışmaya devam ettiği kitabını yayınlamak ve konuk konuşmacı olarak verdiği derslerle yeni nesil değişim liderlerini eğitmek olacaktır.

Her editörlük veya konuşma görevinde Chris'in amacı özünde hep aynı kalmaktadır: "Değişimin Gizemini Çözmek!

Rakipsiz Profesyonel Deneyim

Chris, enerji, perakende, finans ve profesyonel hizmet sektörlerinde dünyanın en büyük mavi çipli şirketlerinden bazılarında 200'den fazla proje ve programı başarıyla yürütmüştür. En geniş ve en zorlu değişim liderliği görevlerinden bazılarını üstlenirken; liderlik ettiği girişimlerin %90'ından fazlası benimseme, katılım, maliyet ve zamanlama hedeflerini karşıladı veya aştı. Şu anda İngiltere'nin en büyük perakendecisinin Değişim Başkanıdır.

Chris, kendi değişim yönetimi danışmanlığı işini yürütürken, sevdiği konu hakkındaki düşüncelerini paylaşan sayısız yayın ve kuruluşta yer almaya başladı. İster yazı yazsın, ister konuk konuşmacı olsun, ister kendisi ya da dünyanın en büyük işverenleri için çalışsın, görevi her zaman aynı olmuştur; dinleyicilerinin kalplerine ve zihinlerine değişimi yönlendirmek.

Chris o zamandan beri 'Değişim' konusunda bir düşünce lideri olarak tanınmaktadır.

Niçin Chris’i Çağırmalısınız?

Kuruluşların değişimi yönetme biçimi aşırı derecede karmaşık ve çoğu zaman kontrolden çıkmış durumda - Ders kitapları, kapsamlı elektronik tablolar, pahalı kurslar, akreditasyonlar, özenli yönetişim, raporlama, vs vs, pek çok onay kutusu egzersizi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde değişim girişimlerinin 2/3'ü başarısızlıkla sonuçlanıyor. Chris, katma değerin %80'inin çabanın %20'sinden kaynaklandığını fark etti. Bu yüzden, bu %20'yi birlikte incelemek ve "değişimin gizemini çözmek!" istiyor.

Sizin ve kuruluşunuzun değişimi nasıl daha basit, uygun maliyetli ve etkili bir şekilde yönetebileceğinize dair 3 adımlık basit bir yaklaşım geliştirdi. Bunu sizinle paylaşmak ve bunu yaparken biraz eğlenmek istiyor!

Chris, hızlı ve bazen beklenmedik değişimlerde ekiplere liderlik ettiği kurumsal üst düzey liderlik rollerinde geçirdiği onlarca yıl boyunca son derece bilgili ve deneyimli bir liderdir. Chris, danışman ve kurumsal lider olarak edindiği deneyimlerden yararlanarak, değişimle ilgili zorluklar ve fırsatlar karşısında ekiplerinizi dinleyecek, anlayacak ve destekleyecektir. Birlikte yaşadığınız deneyimden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için size özel materyaller ve bir anlatı oluşturacaktır.

CHRİS HARVEY (A.K.A.) THE CHANGE GUY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.