INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DUYGU ALPTEKİN GÜRSU, M.A., MCC, ACTC

DUYGU ALPTEKİN GÜRSU, M.A., MCC, ACTC Uluslararası Ödüllü Liderlik ve Takım Koçu, Konuşmacı, Yazar

Keynote & Konuşma

DUYGU ALPTEKİN GÜRSU, M.A., MCC, ACTC 2024 Konuşma Başlıkları DUYGU ALPTEKİN GÜRSU, M.A., MCC, ACTC 2024 Konuşma Başlıkları

  • 21. Yüzyılda Dönüşümsel Liderlik
  • Psikolojik Sermaye ve Dayanıklılık
  • İletişim ve Yapıcı Etkileşim Sanatı
  • Sürdürülebilir ve Yüksek Performanslı Ekip Olma Sırları
  • Kadın Liderliği Gelişimi ve Kapsayıcılık, Çeşitlilik ve Eşitlikteki Rolü

Duygu Alptekin Gürsu Kimdir?

Pazarlama alanındaki güçlü kurumsal deneyimi ile Duygu Alptekin Gürsu üst, orta düzey ve yetenek havuzundaki yüksek potansiyelli yöneticilere liderlik koçluğu yönetim takımlarına da takım koçluğu hizmetleri sunan Uluslararası Koçluk Federasyonu Master ve İleri Seviye Takım koçluğu sertifikalarına sahip bir liderlik yönetici ve takım koçudur.

Gürsu, çalıştığı liderlerin kendi öz kimlikleri ile bağ kurmalarına bilinçli ve niyete dayalı davranışlar sergilemelerine ve takımlarıyla beraber başarılı sonuçlar yaratabileceklerine derin bir inançla bağlıdır. Özellikle başarılı olduğu ve çalışmaktan keyif aldığı alanlar yönetici varlığı, iletişim becerileri, ekip geliştirme ve başkalarına ilham vermektir. 2012’den beri Financial Times ve Forbes tarafından dünyanın en saygın yönetici eğitimi ve koçluk şirketleri arasında sayılan Center for Creative Leadership, Coach Source ve IMD Business School’un Türkiye’deki ilk yetkili koçlarından biri olarak 45 ülkede yönetici ve takım koçluğu çalışmaları yapmıştır.

Duygu, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Asya’da bireylere bire bir ortamda liderlik koçluğu sunmakla beraber pek çok farklı endüstride şirketin yönetim ekiplerine de takım koçluğu hizmeti sunmaktadır. Pazarlama geçmişinden ilham alan Duygu, yöneticilerin kendi kimlikleri ile rahat olmalarına, özgünlükleri ve içsel güçleriyle temasa geçerek benzersiz liderlik markalarını oluşturmalarına yardımcı olur.
Kendisinin liderlik, koçluk, pozitif psikoloji, gerçek endüstri deneyimi ve güncel akademik çalışmalarla farklı yaklaşımları sanatla birleştiren özel bir yaklaşımı vardır.

27 yıllık iş deneyimi ile, Gürsu uluslararası kurumsal pazarlama liderliği tecrübesini önce Unilever sonra 12 yıl boyunca the Coca-Cola Company olmak üzere Türkiye, Rusya, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Orta/Güney Asya ve Hindistan pazarlarında edinmiştir.

Gürsu, 2010-2016 yılları arasında Bilgi Üniversitesi MBA öğrencilerine pazarlama iletişimi ve uygulamalı liderlik dersleri vermiştir. Robert Kolej’in ardından Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Istanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji / Örgütsel Psikoloji Yüksek Lisans bölümünde tamamlamış, bitirme projesini kadın liderliği gelişimi üzerine yapmıştır.

2016’da Mumbai Hindistan’da Global Liderlik Koçluğu ödülüne layık görülmüş, 2018’de de EMCC-Avrupa Mentorluk ve Yönderlik Derneği Koçluk Ödülüne aday gösterilmiştir.
2019’da Mediacat yayıncılık tarafından yayınlanan “İçimdeki Lider” adlı kitabı 2020-21 Platin Dergisi Yılın En İyi Yönetim ve Liderlik Kitabı ödülüne aday gösterilmiştir.

Kitabın İngilizce yenilenmiş baskısı Eylül 2023’de Kuzey Amerika’da "Transformational Leadership: Inspire the Excellence Within" adıyla piyasaya sunulmuş ve kitap A.B.D., Kanada, Almanya, Fransa ve İngiltere’de ilk hafta “Uluslararası Amazon Çok Satan” statüsüne erişmiştir.

Evli ve bir çocuk annesidir. Şarkı söylemek, yoga, basketbol, seyahat etmek ve tiyatro ilgi alanlarıdır.

Master Class Workshops

Koçvari Liderlik

Bir lider olarak farkındalığınızı ve etkinizi arttırmak, ilişki ve takım liderliği konusunda yeni bir bakış açısı kazanmak, yetişkin öğrenme modeline göre geliştirilmiş bir eğitimde uygulanabilir beceri ve tekniklerle koçvari liderlik anlayışını hayatınızın bir parçası yapmak ister misiniz?

Ekibinize ne yapmaları gerektiğini söylemekten bıktıysanız,
Ekibinizin daha aktif ve sahiplenici olmasını istiyorsanız,
Ekibinizi ve organizasyonunuzu daha iyi anlamak istiyorsanız,
Ekibinizin öğrenme çevikliğini geliştirmek istiyorsanız,
Ekibinizle bir geri bildirim kültürü yaratmak istiyorsanız,
Ekibinizde motivasyon ve harekete geçme kabiliyeti oluşturmak istiyorsanız,
Ekibinizdeki farklılıkları yönetmek istiyorsanız,
Ekibinizde hayalini kurduğunuz bir etki bırakmak istiyorsanız,

Ve
Mevcut tarzınızın sizi hedeflerinize götürmeye yetmediğini düşünüyorsanız.
Gelin, koçvari Master Class Liderlik programında buluşalım. Liderlik & yönetim stilleri repertuvarınızı genişletip kişisel ve organizasyonel hedeflere ulaşmanın yeni yollarını beraber keşfedelim.

DUYGU ALPTEKİN GÜRSU, M.A., MCC, ACTC kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.