INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

EMRE MUTLUAY

Emre Mutluay Yönetim ve Gelişim Danışmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

EMRE MUTLUAY  2024 Konuşma Başlıkları EMRE MUTLUAY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Başarı İçin Etki Yaratma
  • Yeni Dünya Nasıl Bir Ben Talep Eder?
  • Başarı Kültürünü Nasıl Oluşturalım?
  • Yetkinlik ve Değerlerle Liderlik

Emre Mutluay Kimdir? 

Marmara Üniversitesi İşletme - Pazarlama Bölümü mezunu olan Emre Mutluay, iş hayatına 1983-1985 yılları arasında Enka Holding / Çimtaş’da Pazarlama Uzmanı olarak başlamıştır.

Askerlik görevi sonrası 1987-1998 yılları arasında çokuluslu iki pazarlama iletişim firması olan Cenajans Grey ve RPM/Radar CDP Europe’da Müşteri Temsilcisi, Müşteri Direktörü, Stratejik Planlama Yöneticisi, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

1998 yılında Fruko-Pepsi Cola’ya katılmış, 2,5 yıl Pazarlama Direktörü olarak çalıştıktan sonra, bir yıl Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmış, şirketin tamamen yabancı ortağa geçişinden sonra Satış kanalında bir yıl Ulusal Zincir Marketler Direktörlüğü görevinde bulunmuş, Türkiye’nin bölündüğü iki coğrafi alandan biri olan Batı Bölgesi Satış Genel Müdürlüğü görevini ise 2003-2005 yılları arasında sürdürmüştür.

2006 yılından itibaren KoçHolding, Vodafone, Fortis, Türkiye İş Bankası, Sandoz, Boehringer Ingelheim, Altınyıldız, Metro, Monsanto, J&J, Goodyear, Ford, Tofaş, Petrol Ofisi, Migros, Cocacola, Basf, Koçtaş, Teknoloji Holding, Airties, Kimberly Clark, Yeşim Tekstil, Yapı ve Kredi Bankası, Efes Pilsen, Danone, Teknoloji Holding, Wilo Pompa, Mercedes-Benz, Turcas Petrol, İpekyol, Ferrero, Eczacıbaşı Yapı, Eczacıbaşı Esan, Garanti Bankası, Mercedes Benz, Özgörkey, UCB Pharma, Sepaş Enerji, Creditwest Faktoring, Nobel İlaç, Vakko gibi müşterilere Yönetim ve Liderlik Becerilerini Geliştirme, Stratejik Düşünme, Performans Yönetimi, Satış Teknikleri ve Koçluk Becerileri gibi değişik konuda eğitimler vermiştir. 11 yılda toplam 14.000 saat eğitimin yanı sıra, 825 kişi için de Değerlendirici(Assesor) ve Gelişim Merkezi Liderliği konusunda destek olmuştur.

Değişik konularda Key Note Speaker olarak konuşma yapmaktadır.

Halen kendi markası altında Yönetim ve Gelişim Danışmanı olarak çalışmaktadır.

EMRE MUTLUAY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.