INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

HAYLEY BARNARD

Hayley Barnard Kapsayıcılık Düşünce Lideri | Açılış Konuşmacısı | Çeşitlilik Danışmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

HAYLEY BARNARD 2024 Konuşma Başlıkları HAYLEY BARNARD 2024 Konuşma Başlıkları

  • Geleceğe Hazır Liderlik Becerileri
  • Pratik Kapsayıcı Liderlik
  • Önyargılı, kim? Ben mi?
  • Kapsayıcı İşe Alım
  • Cinsiyet Dengeli Bir İşletme Yaratmak
  • Pazarlamada Kapsayıcılık ve Çeşitlilik

Konuşmacı Profili

Henüz 23 yaşındayken Sir Chay Blyth'ın 'Challenge Business' şirketinin Genel Müdürü olarak hızla yükselen Hayley, 26 yaşında bir İngiliz-Fransız şirketinde ilk direktörlüğünü elde etti. O günden bu yana üç şirket kuran Hayley, Mix Diversity Developers'daki CEO'luk görevinin yanı sıra halen YHA'da İcracı Olmayan Direktör olarak görev yapmaktadır.

Hayley, cinsiyet dengeli iş yerleri, kapsayıcı liderlik, bilinçsiz önyargı ve kültürler arası liderlik gibi konularda profesyonel bir konuşmacı, danışman ve medya yorumcusudur. Bilinçsiz önyargı ve kapsayıcılık konularını mizahla ele almakta ve fikirlerinin dinleyicilerin çalışma hayatları için gerçek bir değer taşımasını sağlamaktadır. Hayley'nin yönettiği en yenilikçi projelerden biri, eksi 40 derecede Baffin Adası'nı geçen bir kadın ekibine liderlik ettiği LeasePlan Women's Arctic Challenge'dır. MIX, cinsiyet dengesi sorununu iletmek ve şirket içindeki bilinçsiz önyargılara meydan okumak için bu benzersiz platformu geliştirmek üzere LeasePlan ile birlikte çalışmıştır.

Hayley, müşterileriyle birlikte, çeşitliliğin kapsayıcılığı konusundaki en son araştırmaları ilk elden deneyimlerle birleştirerek, çok çeşitli şirketlerin kapsayıcılığın kendileri için neye benzediğini, iş durumlarının ne olduğunu ve gündemi nasıl ileriye taşıyacaklarını belirlemelerine yardımcı oluyor. Hayley şunları yapmıştır:

Capital One, Experian, Lidl, Mazars, Boston Scientific ve daha pek çok şirket için Kapsayıcı Liderlik programları tasarladı.

İrlanda hükümetine Cinsiyete Dayalı Ücret Uçurumu Raporlama mevzuatının getirilmesi ve şirketlerin ücret uçurumlarını azaltmalarına nasıl yardımcı olunacağı konusunda danışmanlık yaptı.

Microsoft, Vodafone, Nissan, Virgin Media, Roche, Teva, H&M, AstraZeneca ve diğerleri dahil olmak üzere müşteriler için açılış konuşmaları ve yönetim kurulu düzeyinde brifingler sağladı.

Havacılık, bankacılık ve finans, inşaat ve mühendislik, sigorta, hukuk, perakende, telekom, teknoloji, ilaç ve enerji sektörlerinde 225'in üzerinde etkinlikte konuşmacı olarak yer aldı.

Hayley, şirket konferansları için eğlenceli ve ilham verici konuşmaların yanı sıra derinlemesine üst düzey lider brifingleri ve seminerler sunan üretken bir açılış konuşmacısıdır.

Amacı her zaman son derece pratik olmak ve herkesin bir dizi küçük eylemle iş yerlerinin ne kadar kapsayıcı olduğu konusunda hemen bir etki yaratabileceğini göstermektir. Hayley, işte ya da evde olmadığı zamanlarda genellikle en yakın açık suda yüzerken bulunabilir.

Manş Denizi'ni başarıyla yüzerek geçmiş ve Fransa'ya 14 saat 12 dakikada ulaşmıştır. Ayrıca 2018 yılında New York'taki Manhattan Adası'nın etrafında 46 km yüzmüştür.

HAYLEY BARNARD kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.