INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JESS MEREDİTH

Jess Meredith Differing Minds CEO'su | Açılış Konuşmacısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

JESS MEREDİTH 2024 Konuşma Başlıkları JESS MEREDİTH 2024 Konuşma Başlıkları

  • Nöroçeşitlilik merceğinden adaleti keşfetmek
  • Kişisel yolculuğum aracılığıyla DEHB hakkındaki mitleri ve klişeleri ortadan kaldırmak
  • Uzman bireyler değil, uzman ekipler oluşturmak
  • Uzman bir genelci olarak DEHB ile başarılı olmak
  • Duyusal işlemenin kilidini açma ve anlama
  • Engelleri yıkmak mı yoksa haksız avantaj mı? İhtiyaçlar ve istekler arasındaki farkı incelemek.

Jess Meredith Kimdir?

Gururlu bir DEHB'li ve harika nöro-çeşitliliğe sahip çocukların ebeveyni olarak Jess, DEHB, otizm ve disleksi gibi nörolojik farklılıkları olanlar için okullardan işyerlerine ve ötesine kadar kapsayıcı ortamlar yaratmayı misyon edinmiştir. Jess, gerçekten kapsayıcı toplumlar yaratmak için hepimizin nöro-çeşitliliklerimizi kabul etmemiz ve kucaklamamız gerektiğine inanıyor.

Unutulmaz, nöro-çeşitliliği onaylayan konuşmalar yapmak için yaşadığı deneyimleri ve hikaye anlatımının gücünü kullanıyor. Jess, nöroçeşitliliğe ilişkin anlatının yeniden çerçevelendirilmesinin sadık bir savunucusudur. Accenture, The Adecco Group, Capgemini, Coulter Partners ve daha fazlası için konuşmalar yapmış ve panellerde konuşmuştur.

Jess'in sosyal girişimi Differing Minds, eğitim, konuşma, danışmanlık ve koçluk yoluyla kuruluşları daha nöro-kapsayıcı olmaları için desteklemektedir. Differing Minds ayrıca ilkokul çocuklarına nöroçeşitlilik hakkında dersler vererek öncelikle nöroçeşitlilik gösteren çocuklar için okul ortamını iyileştirmeyi, ikinci olarak da gelecek nesilleri eğitip güçlendirerek toplumda daha geniş çapta ihtiyaç duyulan değişimi yaratmayı amaçlamaktadır.

JESS MEREDİTH kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.