INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

TED SOUDER

Ted Souder Google Perakende Eski Sektör Başkanı | Google CFO Forumu Kurucusu | Konuşmacı | Danışman | Yönetim Kurulu Üyesi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

TED SOUDER 2024 Konuşma Başlıkları TED SOUDER 2024 Konuşma Başlıkları

  • Eğrinin Önünde Kalmak: İş Hızlandırıcınız Olarak Yapay Zeka
  • Dijital Dönüşüm Geleceğinizde
  • Dijital Öncelikli Girişimcilik Ekosistemlerinin Oluşturulması ve Desteklenmesi
  • Doğrudan Google Playbook'tan Liderlik Dersleri
  • Yüksek Performanslı Ekipler ve İnovasyon Kültürleri Oluşturmak

Ted Souder Kimdir?

Ted Souder, günümüz iş dünyasında dijital bir zihniyeti benimsemenin dönüştürücü gücü konusunda önde gelen bir otoritedir. Google'ın ilk çalışanlarından biri olarak etkileyici bir görev süresine sahip olan Ted, 20 yılı aşkın bir süreyi tarihteki en dikkat çekici iş başarı öykülerinden birine katkıda bulunmaya adamıştır. Google'da geçirdiği süre boyunca, Endüstri, Perakende Başkanı ve Google CFO Forumu Kurucusu da dahil olmak üzere çeşitli üst düzey görevlerde bulundu. Ted ayrıca, ABD'nin en eski ve en büyük odalarından biri olan prestijli Chicagoland Ticaret Odası'nda Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Ted şu anda uzmanlığını Section school online öğrenme platformunda dijital strateji dersleri vererek paylaşmaktadır. Kendisi aynı zamanda Fransa'nın Chamonix kentinde bulunan bir içerik platformu ve butik jeopolitik danışmanlık şirketi olan Monthly Barometer'ın ortaklarından biridir. Monthly Barometer, üyelerine yüksek kaliteli makroanaliz sağlamakta ve Ekonomi, Jeo-Politik, Çevre, Teknoloji ve Toplumun kesiştiği noktada küresel topluluk katılımını teşvik etmektedir. Ted ayrıca, dünyanın en başarılı ve saygın teknoloji kuluçka merkezlerinden biri olan 1871'de ve küresel meselelerde bilgi ve katılımı artırmaya adanmış bir kuruluş olan Chicago Council on Global Affairs'de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Ted son olarak, koruma odaklı bir safari operatörü olan HTAT Journeys, LLC'nin ve Washington, D.C. merkezli Rise of the Rest Fund'ın stratejik danışmanıdır.

Ted, işinize, toplumunuza ve yaşamınıza dijital öncelikli bir yaklaşım benimsemenin, gelecek yıllarda ekonomik canlılık ve istihdam yaratmanın anahtarı olacağı fikrine güçlü bir şekilde inanmaktadır. İster binlerce kişiye büyük ölçekli açılış konuşmaları yapıyor ister iş liderleri için samimi atölye çalışmalarını kolaylaştırıyor olsun, Ted'in mesajı ilhamı eyleme geçirilebilir içgörülerle birleştiriyor. Katılımcılar, dijital öncelikli dünyamız için uyarlanmış strateji ve taktiklerden oluşan sağlam bir araç seti ve moralli ruhlarla ayrılmayı bekleyebilirler.

TED SOUDER kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.