Search Button

Ateş Ataseven | Konuşmacı

Eğitim Danışmanı/Yazar

Ateş Ataseven - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Ateş Ataseven

1975 yılının Nisan ayında Salihli’de doğdum. İlkokulu Salihli’de bitirdikten sonra İzmir’de İzmir Özel Türk Lisesi’nde ortaokul ve İzmir Atatürk Lisesi’nde de lise eğitimimi tamamladım. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde lisans eğitimime başlamak üzere İstanbul’a geldim.

Kurumsal hayat içerisinde farklı sektörlerde ve hep satış bazlı görevlerde çalıştım. Sırasıyla Koçfinans, GlaxoSmithKline, British American Tobacco ve Nokia’da sahadan merkez ofis görevlerine kadar birçok farklı rol ve sorumluluk üstlendim.

2012 yılında Ufukkoç Danışmanlık Şirketi’nde Eğitim Danışmanı olarak kariyerime farklı bir yön vermeyi seçerek eğitim ve gelişim alanında çalışmaya başladım.

2013 yılında ise halen Eğitim Danışmanı olarak çalışmaya devam ettiğim Management Centre Türkiye’de çalışmaya başladım.

2012-2017 yılları arasında Işık Üniversitesi’nde eMBA, Middlesex Üniversitesi’nde MCCLO yüksek lisans programlarına katıldım. Noble Manhattan International’den Certified Coach derecemi, Prof. Dr. Hanna Nita Scherler’in düzenlediği eğitim programlarından da Gestalt Practitioner derecemi aldım.

2018 yılının başında Management Centre Türkiye’nin iletişim bazlı eğitim platformu da olan kendi şirketim The Contact’ı kurdum.

Alp ve Öykü’nün babası, Özlem’in eşiyim.

Hayatım boyunca doğaya ve birçok farklı sosyal alana ilgi duydum. Geçmişten bugüne diğerlerinden daha fazla zaman ayırdığım ilgi alanlarım: Tüplü Dalış, Kayak, Kitesurf, Davul (Bateri), Motosiklet, Bisiklet, Triatlon, Fotoğrafçılık ve Basketbol oldu.

Sürekli gelişmek için içimdeki meraklı çocuğu, kendimle sağlıklı diyaloglar kurarak, nefes aldığım süreçte yaşatmak en büyük amacım.

Ateş Ataseven - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları