INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ATEŞ ATASEVEN

Ateş Ataseven Eğitim Danışmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ATEŞ ATASEVEN 2024 Konuşma Başlıkları ATEŞ ATASEVEN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Gestaltist Yaşam
  • Mimar Sinan'ın 6T'si
  • Ironman Gibi Yönet – Hayat Amacı Yaratmak
  • Duygusal Dayanıklılık ve Psikolojik Güvenlik

Ateş Ataseven Kimdir?

1975 yılının Nisan ayında Salihli’de doğdum. İlkokulu Salihli’de bitirdikten sonra İzmir’de İzmir Özel Türk Lisesi’nde ortaokul ve İzmir Atatürk Lisesi’nde de lise eğitimimi tamamladım.

1993 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde lisans eğitimime başlamak üzere İstanbul’a geldim. 

Kurumsal hayat içerisinde farklı sektörlerde ve hep satış bazlı görevlerde çalıştım. Sırasıyla Koçfinans, GlaxoSmithKline, British American Tobacco ve Nokia’da sahadan merkez ofis görevlerine kadar birçok farklı rol ve sorumluluk üstlendim. 

2012 yılında Ufukkoç Danışmanlık Şirketi’nde Eğitim Danışmanı olarak kariyerime farklı bir yön vermeyi seçerek eğitim ve gelişim alanında çalışmaya başladım.

2013 yılında ise halen Eğitim Danışmanı olarak çalışmaya devam ettiğim Management Centre Türkiye’de çalışmaya başladım. 

2012-2017 yılları arasında Işık Üniversitesi’nde eMBA, Middlesex Üniversitesi’nde MCCLO yüksek lisans programlarına katıldım. Noble Manhattan International’den Certified Coach derecemi, Prof. Dr. Hanna Nita Scherler’in düzenlediği eğitim programlarından da Gestalt Practitioner derecemi aldım. 2019 yılında CTI Co-Active Koçluk eğitim programını tamamladım.

2018 yılının başında Management Centre Türkiye’nin iletişim bazlı eğitim platformu da olan kendi şirketim The Contact’ı kurdum.


Alp ve Öykü’nün babası, Özlem’in eşiyim.


Hayatım boyunca doğaya ve birçok farklı sosyal alana ilgi duydum. Geçmişten bugüne diğerlerinden daha fazla zaman ayırdığım ilgi alanlarım: Tüplü Dalış, Kayak, Kitesurf, Davul (Bateri), Motosiklet, Bisiklet, Triatlon, Fotoğrafçılık ve Basketbol oldu. 

Sürekli gelişmek için içimdeki meraklı çocuğu kendimle sağlıklı diyaloglar kurarak nefes aldığım süreçte yaşatmak en büyük amacım.

ATEŞ ATASEVEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.