Search Button

Dr. Cenk Tezcan | Konuşmacı

Tıp Doktoru, Sağlık Fütüristi, Bwise ve BeWell Kurucu Ortağı

Dr. Cenk Tezcan - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Dr. Cenk Tezcan

Tıp Doktoru, Sağlık Fütüristi, Bwise ve BeWell şirketlerinin kurucu ortağı, hastane tasarımcısı, tıp bilişimcisi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Bilgi ve Medipol Üniversitelerinde yarı zamanlı öğretim görevlisi
25 yılı aşkın süredir, sağlık dünyasında projeler üretiyor. Anahtar teslimi hastane ve sağlık projeleri, dijital sağlık, sağlıklı ve mutlu yaşam ana ilgi ve uzmanlık alanlarından…

B-engaged Kurumsal Wellbeing programı aracılığı ile, kurum çalışanlarına Sağlıklı ve Mutlu yaşam alışkanlıkları edindiriyor, değişik üniversitelerde ‘geleceği planlamayı ve ‘sağlıklı yaşamayı’ öğretiyor. . Ortak akıl, paylaşım ekonomisi, sağlıklı yaşam ve mutluluk konularının Türkiye’de yaygınlaşması için çalışıyor. Dünya Bankası, İslam Kalkınma Bankası, SGK ve çeşitli Bakanlıklar için Danışmanlık görevlerinde bulundu. Sağlık girişimcilerine mentorluk yapıyor.
BeWell’de “Anahtar teslimi sağlık projeleri”, Bwise’da ise “Gelecek tasarımı” ve “Sağlıklı ve mutlu yaşam” üzerine çalışıyor.

TUSİAD için yazdığı “Sağlığa yenilikçi bir bakış açısı; Mobil Sağlık” kitabının yazarı. Sağlıkta inovasyon, mobil sağlık, sağlık turizmi ve gelecek konularında profesyonel konuşmacı. TRT’de Gelecek üzerine 13 dizilik bir televizyon programını hem yönetti, hem sundu. Yazılarını www.cenktezcan.com adresinde derliyor.
YASTED ve TFD’de aktif dernek üyeliklerini sürdürüyor. Cenk Tezcan 2 çocuk babasıdır.


Dr. Cenk Tezcan - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Tıp Doktoru, Sağlık Fütüristi, Bwise ve BeWell Kurucu Ortağı Dr. Cenk Tezcan, “Akıllı Şehirler; Sağlığın Yeni Sunumu”, “Wellbeing Şirketlerde Başlar”, “Covid19’dan Neler Öğrendik?” ve “Yaşlanma Bir Hastalık mı?” başlıklı konuşmalarında sağlık konusunu bireysel ve kurumsal boyutlarıyla ele alıyor.

Dr. Cenk Tezcan - Kurumsal Çözümler