Search Button

Ceren Coşkun Sağlam | Konuşmacı

Stratejist, Marka Danışmanı

Ceren Coşkun Sağlam - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Ceren Coşkun Sağlam

Her gün marka ve insan üzerine yeni bir kavram, içerik, hikaye, bilgi ortaya çıkıyor… Ceren Coşkun Sağlam, giderek hızlanan ve yoğunlaşan iş hayatında, markasına ve işine dair gündemi takip etmekte ve iş yapış biçimine entegre etmekte zorlanan herkesi ilham veren, güncel ve taze kavramlarla tanıştırıyor…

ODTÜ İşletme mezunu, reklamcı, stratejist, marka danışmanı. Klan Euro RSCG’de dönemin önde gelen reklamcılarının yanında başladığı kariyerine Manajans/JWT’de stratejist olarak devam etti. Birçok yerli ve yabancı markanın yaratım ve yaşama süreçlerinde onlara destek oldu.

2012 yılında Manajans JWT’de Stratejik Planlama Direktörü iken, ayrılıp kendi işini yapmaya başladı. Mayıs 2015’den beri kendi markası olan Curious altında eğitimler, workshoplar ve strateji danışmanlığı hizmeti veriyor.

Bugüne kadar birlikte çalıştığı markalardan bazıları:

FMCG: Unilever (Elidor, Lipton), Loreal (Elseve, LPMU, MNY), Evyap (Arko, Duru), Eti (Browni, Crax, Eti Form), Ülker (Dankek, Kekstra), Danone (Hayat, Akmina), Kraft (Trident, First, Jacobs), Kervan Gıda (Bebeto)

Alkollü İçecek: Anadolu Group (Efes, Efes Russia, Miller, Bomonti, Gusta, Marmara, Efes Alkolsüz), Brown Forman (Jack Daniels, Famous Grouse, Finlandia Vodka)

GSM/Teknoloji: Turkcell, Vodafone, Nokia, Superonline, Bircom, Sennheiser Retail: Migros, Money Club, Carrefour

Finans: Dışbank, HSBC, Türkiye İş Bankası, Burgan Bank, Cigna Finans

Otomotiv: Peugeot, Kia, Isuzu

Ceren Coşkun Sağlam - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları