Search Button

Dr. Şaban Kızıldağ | Konuşmacı

İletişim Uzmanı ve Yönetim Danışmanı, Yazar

Dr. Şaban Kızıldağ - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Dr. Şaban Kızıldağ

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri alanında lisans, Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Anabilim Dalı’nda yüksek lisans ve Yönetim Bilimleri alanında doktora yaptı. Sakarya Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde dersler verdi.
Ulusal ve uluslararası alanda birçok makalesi ve bildirisi bulunan Kızıldağ, dört yıl bir kamu kurumunda üst düzey yönetici olarak çalıştı. Ardından“Executive Coaching” alanında eğitim aldı ve Eğitim, İletişim, Danışmanlık ve Sosyo-Ekonomik Araştırmalar Merkezi Kareli Defter’i kurdu.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi olan Kızıldağ, İletişim, Kültürlerarası Sentez, Yönetim Danışmanlığı, Kültür Biçimlendirme, Liderlik ve Performans Gelişimi alanlarında eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmeti sunmaya devam eden Dr. Şaban Kızıldağ’ın“Medya Çocukları, Dersaadetten İstanbul’a Eminönü Ailesi, Aynası İştir Kişinin Lafa Bakılır, Genel İletişim, Asırlar Boyunca Eminönü, Yerçekimine Karşı Temel Bilgiler, Yöneticiliğin Temel Haritası, Mazeret Yok” ve yeni çıkan Üçlemesi "MAZERET YOK ÇIKIŞ VAR Hayatta Başarı, MAZERET YOK ÇIKIŞ VAR İletişimde Başarı, MAZERET YOK ÇIKIŞ VAR Liderlikte Başarı" adlı kitapları bulunmaktadır.

Uluslararası bir danışman, eğitimci, koç ve yazar olarak, bilgilerini ve tecrübelerini birçok özel kurum ve kamu kurumuyla paylaşan Dr. Şaban Kızıldağ, bugüne kadar yaklaşık 2 milyon insana konferans ve seminer vermiştir.

Dr. Şaban Kızıldağ - Kurumsal Çözümler