HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. ŞABAN KIZILDAĞ

DR. ŞABAN KIZILDAĞ İletişim Uzmanı ve Yönetim Danışmanı, Yazar

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. ŞABAN KIZILDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları DR. ŞABAN KIZILDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları

  • İmkansızda MÜMKÜNÜ Görebilmek
  • Zor Zamanlarda UMUDUN TAKIMI OLMAK
  • Dönüşüm İçin DEĞİŞİM
  • Alışkanlıklarımız ve Dönüşüm
  • Gönül Yorgunluğunu Yönetmek
  • ÇIKIŞ VAR!

Şaban Kızıldağ Kimdir? 

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri alanında lisans, Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Anabilim Dalı’nda yüksek lisans ve Yönetim Bilimleri alanında doktora yaptı. Sakarya Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde dersler verdi.
Ulusal ve uluslararası alanda birçok makalesi ve bildirisi bulunan Kızıldağ, dört yıl bir kamu kurumunda üst düzey yönetici olarak çalıştı. Ardından“Executive Coaching” alanında eğitim aldı ve Eğitim, İletişim, Danışmanlık ve Sosyo-Ekonomik Araştırmalar Merkezi Kareli Defter’i kurdu.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi olan Kızıldağ, İletişim, Kültürlerarası Sentez, Yönetim Danışmanlığı, Kültür Biçimlendirme, Liderlik ve Performans Gelişimi alanlarında eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmeti sunmaya devam eden Dr. Şaban Kızıldağ’ın“Medya Çocukları, Dersaadetten İstanbul’a Eminönü Ailesi, Aynası İştir Kişinin Lafa Bakılır, Genel İletişim, Asırlar Boyunca Eminönü, Yerçekimine Karşı Temel Bilgiler, Yöneticiliğin Temel Haritası, Mazeret Yok” ve yeni çıkan Üçlemesi "MAZERET YOK ÇIKIŞ VAR Hayatta Başarı, MAZERET YOK ÇIKIŞ VAR İletişimde Başarı, MAZERET YOK ÇIKIŞ VAR Liderlikte Başarı" adlı kitapları bulunmaktadır.

Uluslararası bir danışman, eğitimci, koç ve yazar olarak, bilgilerini ve tecrübelerini birçok özel kurum ve kamu kurumuyla paylaşan Dr. Şaban Kızıldağ, bugüne kadar yaklaşık 2 milyon insana konferans ve seminer vermiştir.

DR. ŞABAN KIZILDAĞ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.