Search Button
  1. »
  2. Kurumsal Çözümler
  3. »
  4. Deneyim Odaklı & Eğlenceli Çözümler
  5. »
  6. EBRU KARADUMAN İLE SPOR ATÖLYELERİ

EBRU KARADUMAN İLE SPOR ATÖLYELERİ

Konuşmacımız, Milli Sporcu, Beden Atölyesi Kurucusu Ebru Karaduman, 400 binden fazla kişinin takip ettiği YouTube kanalında, çocuklar ve yetişkinler için hazırladığı cimnastik ve egzersiz programlarının yanı sıra; spor trendleri ve sağlıklı yaşamın püf noktaları gibi takipçilerin merak ettiği konularla ilgili bilgiler paylaşıyor. Ayrıca hazırladığı özel programlarla kurum ve markaların çalışanları ve/veya hedef kitleleriyle etkileşimlerini artırmalarına katkıda bulunuyor.

Ebru Karaduman ile Çocuklar Online Sporda

Ebru Karaduman, çocukların fiziksel gelişimini desteklemek, enerjilerini sağlıklı bir şekilde ve eğlenerek atmalarına yardım etmek için hazırladığı online spor programlarıyla, zamanlarının büyük kısmını evde geçiren çocuklara ve çocukları için yararlı etkinlikler arayan anne-babalara büyük bir fırsat sunuyor.

Ebru Karaduman ile Online Yetişkin Cimnastiği

Ebru Karaduman ile yetişkinlerin tek başına ya da çocuklarıyla birlikte katılabilecekleri online cimnastik programları, kurum ve markaların tercihine göre farklı temalarla tasarlanabilir ya da kurumların çalışanlarına özel cimnastik atölyelerine dönüştürülebilir.

Ebru Karaduman ile Online Workshop: Spor Yap & Sağlıklı Beslen! (Smoothie Tarifleriyle)

Spor Yap & Sağlıklı Beslen! (Smoothie Tarifleriyle) Workshop, programında Ebru Karaduman, pandemi döneminde evde kalmak zorunda olan ileri yaştakilerin ya da evden çalışma döneminde sağlıklı beslenme ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmek isteyenlerin keyifle takip edecekleri çok özel bir program.

Konuşmacımız Ebru Karaduman’ın hazırladığı programlara sponsor olabileceğiniz gibi, hedef kitlenizi ilgilendiren, ürün ve hizmetlerinizle örtüşen içeriklerle influencer olarak katkı sağlamasını isteyebilir; Ebru Karaduman ile çalışanlarınıza ve çocuklarına özel etkinlikler düzenleyebilirsiniz.