INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

BAŞAK İLHAN

BAŞAK İLHAN Seri İnternet Girişimcisi, Dijital Stratejist, E-ticaret Uzmanı, ROAD GLOBAL ve ROAD AKADEMİ Kurucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

BAŞAK İLHAN 2024 Konuşma Başlıkları BAŞAK İLHAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Business Theraphy
  • Girişimci Olunur mu, Doğulur mu?
  • Girişimcinin Kızı
  • Amerika'da Bir Türk Girişimcisi Olmak
  • Dijital Göçebelik
  • E-Ticarette 5 Adımda Nasıl Batarsınız?

Başak İlhan Kimdir? 

Başak (Bashak) İlhan, seri internet girişimcisi, dijital stratejist ve e-ticaret uzmanı, ROAD GLOBAL uluslarası dijital reklam ajansı ve ROAD AKADEMİ kurucusudur.

Bashak, 4 tanesi Amerika’da olmak üzere 5 şirket kurdu. Bugüne kadar 100'den fazla firmaya danışmanlık vererek iş modellerini “E-Business” konseptine taşıdı. Yönettiği E-Ticaret sitelerinde %100’ün üzerinde büyüme gerçekleştirdi.

Londra Westminister Msc Elektronik Ticaret, Boston MIT’de Dijital Strateji eğitimleri aldı. Deneyimin milyarlarca liraya  ve binlerce okula eş değer olduğunu yaşayarak öğrendi ve öğrendiklerini ROAD AKADEMI okulunda online ders olarak paylaşmaktadır. Hem Amerika da hem Türkiye de E-ticaret, online marka, dijital pazarlama konularında eğitimler vermektedir.

Ilhan 2014 New York merkezli kurmuş olduğu E-Ticaret ajansı ROAD GLOBAL ile Miami, Austin, Las Vegas depoları, İstanbul ofislerinde yurtdışına açılmak isteyen Türk ve Avrupalı markalara A’dan Z’ye E-ticaret servisleri vermektedir. Monique.store e-ticaret markası ile tüm dünyaya satışlar yapmaktadır.

Bashak ilhan Türkiye’nin ilk kadın yatırım platformu Arya Kadın Yatırım Platformu'nun yönetim kurulu üyelerinden olup, girişimcilik ekosistemi içersinde hem Amerika da hem Türkiye de mentor, danışman olarak aktif rol oynamaktadır.

Üstün başarıları ile Amerika hükümeti tarafından Green Card hakkına sahip olan Bashak İlhan Amerika da yaşamaktadır ve bir erkek çocuk annesidir.

BAŞAK İLHAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.