INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MARK MILLAR

MARK MILLAR Moderatör, Danışman, Konferans Konuşmacısı, Yazar

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

MARK MILLAR  2024 Konuşma Başlıkları MARK MILLAR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Asya Yüzyılı
  • Online Alışveriş Çılgınlığı
  • Dijital Bozulma
  • Küreselleşme Değişimleri
  • Tedarik Zinciri 2025 (pandemi sonrası)
  • Çin – Zorlukları Aşmak, Fırsatları Açmak

Konuşmacı Profili

Dünya çapında tanınan bir konuşmacı ve saygı gören tedarik zinciri düşünce lideri olan Mark Millar, aydınlatıcı ve unutulmaz sunumlar yaparak bilgilendirir ve ilham verir. Müşteriler, onu Konuşmacı, Moderatör, Sunucu veya Konferans Başkanı olarak 5 kıtada, 30 ülkede 500'den fazla etkinlikte görevlendirdi.

Bilgilendirici bir konuşmacı: Dünya genelindeki iş liderleri, Mark'ın bağımsız bakış açısı ve önemli iş zorluklarına olan anlayışından büyülenir.

Unutulmaz bir konuşmacı: Sürekli olarak unutulmaz bir performans sergileyen Mark'ın sunumu, genellikle etkinliğin tamamının en önemli bölümü olarak tanımlanır.

Mark, enerjik sahnesi ve mizah enjekte ettiği konuşmalarıyla, izleyiciyi baştan sona kadar ilgili tutmayı bilir.

İlham Veren bir konuşmacı: Mark sadece insanların dikkatini çekmekle kalmaz, onları farklı düşünmeye teşvik eder.

Mark Millar, 35 yıllık küresel iş deneyimini kullanarak, iş profesyonellerine daha bilinçli kararlar vermelerini sağlayan bilgilendirilmiş görüşler ve bağımsız perspektifler sunarak yarının en büyük tedarik zinciri zorlukları ve fırsatları hakkında seyircilere aydınlatıcı bilgiler sunar.

İçeriği neredeyse her işi etkileyen kritik mega trendlere odaklanır, bunlar arasında Küreselleşme Değişimleri, E-Ticaret Çılgınlığı, Dijital Bozulma, Asya Yüzyılı ve Son Pandemi Sonrası Tedarik Zincirleri yer alır.

Mark'ın övgü toplayan "Global Supply Chain Ecosystems - strategies for competitive advantage in a complex, connected world" adlı kitabı - önde gelen iş yayıncısı Kogan Page tarafından Londra'da yayınlanan - 50'den fazla ülkede satıldı ve endüstri ve akademiden övgü aldı.

Hong Kong Politeknik Üniversitesi'nde Ziyaretçi Öğretim Görevlisi olan Mark, ayrıca Georgia Tech (Atlanta), RMIT (Ho Chi Minh City), SP Jain (Dubai ve Singapur), HKU SPACE (Hong Kong) ve Warwick Üniversitesi WMG (Birleşik Krallık) 'te konuk dersler vermiştir.

B2B hizmet sektöründeki seçkin kurumsal kariyeri, Thorn EMI, RR Donnelley, ModusLink, Platinum Logistix, Exel Contract Logistics (şimdi DHL) ve UPS Supply Chain Solutions'daki yürütme pozisyonlarını içeriyordu.

Mark, İngiltere'de West of England Üniversitesi'nden İkinci Derece ile mezun oldu ve İngiltere, Hollanda, Avustralya, Singapur, ABD, İrlanda, ana Çin ve Hong Kong'da yaşamıştır.

 

Ödüller:

Mark'ın uzmanlığı, bağlılığı ve endüstri katkıları, Düşünce Lideri Şampiyonu, Tedarik Zinciri En İyi 20, Tedarik Zinciri Konusunda Bilinenler, En İlham Veren Tedarik Zinciri Profesyoneli, Asya'nın Tedarik Zinciri ve Lojistikteki En İ etkili 50 Kişi ve Çin Tedarik Zinciri En İyi 20 dahil olmak üzere bir dizi ödülle takdir edilmiştir.

MARK MILLAR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan

MARK MILLAR referansları

KMART

Mağazalar Zinciri

Çin'deki tedarik zinciri dinamikleri konusundaki görüşleriniz için gerçekten minnettarız - tüm karmaşıklıklar, zorluklar ve elbette fırsatlar dahil!

TNT

Şirketi

Sizden etkileyici bir yaklaşım ve lojistik ve tedarik zinciri endüstrisindeki derin bilgi ve geniş uzmanlığınızla etkilendik

GLOBAL SUPPLY CHAIN GROUP

Şirketi

Mark, tedarik zinciri mükemmelliğinin sıkı bir savunucusudur. Onun enerjisi, iyi mizahı ve coşkusu bulaşıcıdır - onu büyük tedarik zinciri liderlerinden biri yapan şey budur

DEUTSCHE BANK

Şirketi

Mark, sunumunuz gerçekten etkileyici ve bilgilendiriciydi. Sizi diğer etkinliklerde tekrar görmeyi dört gözle bekliyorum

BT GROUP

Şirketi

Mark'ın sunum becerileri mükemmel; içeriği derin bir konu bilgisi seviyesini gösterdi ve son derece bilgilendiriciydi. Etkinlik, büyük ölçüde Mark'ın mükemmel rehberliği sonucunda başarılı oldu ve iyi karşılandı

AGILITY

Şirketi

Daha önce böyle canlı ve düşündürücü bir moderatör görmemiştim. Mark, enerjik ve içgörülü bir adamdır, panellistleri ve izleyicileri her düzeyde etkin bir şekilde dahil eder

Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.