INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. ÇAĞLA GÜL ŞENKARDEŞ

Dr. Çağla Gül Şenkardeş İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi - İstanbul Blockchain Women, Yönetim Kurulu Üyesi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. ÇAĞLA GÜL ŞENKARDEŞ 2024 Konuşma Başlıkları DR. ÇAĞLA GÜL ŞENKARDEŞ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sürdürülebilirlik
  • Toplumsal Cinsiyet
  • Blokzincir Teknolojisi ve NFT'ler
  • Blokzincir Teknolojisi ve Sürdürülebilirlik
  • Metaverse ve Metaverse Ekonomisi

Dr. Çağla Gül Şenkardeş Kimdir?

Dr. Çağla Gül Şenkardeş, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği Lisans ve Yüksek Lisans eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve Stockholm School of Economics eğitim kurumlarında İşletme Yüksek Lisans eğitimi ve sosyal bilimler alanlarında eğitimler alan Gül Şenkardeş, İletişim üzerine Doktora eğitimini Bilgi Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

20 yılı aşkın profesyonel tecrübesi lojistik, otomotiv, medya, ve venture capital sektörlerinde dijital dönüşüm ve veri yönetimi çalışmaları üzerinedir. 2015 yılından bu yana akademik çalışmalar yapan ve halen İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Dr. Öğretim Görevlisi olarak görev yapmakta olan Gül Şenkardeş, Durugörü Danışmanlık şirketinin kurucusu, İstanbul Blockchain Women Derneği’nin kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, Yeniden Biz Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyesi, Tomorrow Danışma Kurulu Üyesi ve Blockchain Türkiye Platformu Danışma Kurulu Üyesidir.

Disiplinler arası bir araştırmacı olan Gül Şenkardeş, teknoloji ve insanı odağına almakta ve blokzincir teknolojisi, toplumsal cinsiyet eşitliği ve sürdürülebilirlik alanlarında akademik çalışmalar yapmaktadır. Yayınlanmış bilimsel araştırma makaleleri ve kitapları bulunan Gül
Şenkardeş 2022 yılında Uluslararası Dünya Kadın Kongresinde literature yeni bir feminizm teorisi olan Kriptofeminizm’i kazandırmıştır.

  

DR. ÇAĞLA GÜL ŞENKARDEŞ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.