HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. MARK VAN RIJEMENAM

DR. MARK VAN RIJEMENAM İşin Geleceği, Büyük Veri, Blockchain ve Yapay Zeka Uzmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. MARK VAN RIJEMENAM 2024 Konuşma Başlıkları DR. MARK VAN RIJEMENAM 2024 Konuşma Başlıkları

  • Rejeneratif Yapay Zekayı Serbest Bırakmak: Cesur Yeni Bir Metaverse mi, Kâbus Senaryosu mu?
  • İşbirliği Çağı - Eksponansiyel Bir Dünyada Nasıl Başarılı Olunur
  • Yapay Zeka Çağında Nasıl Başarılı Olunur?
  • Gerçek nedir? Sahte nedir? Gerçeği nasıl tanımlarsınız?

Dr. Mark van Rijmenam Kimdir? 

Dr. Mark van Rijmenam, öncü bir stratejik gelecek uzmanı ve uluslararası konuşmacıdır, ayırca Global Speaking Fellow ünvanına sahiptir. Karmaşık kavramları basitleştirme ve izleyicileri etkileme yeteneğiyle, tüm kıtalarda 25'ten fazla ülkede 100.000'den fazla lidere ilham vermiş ve aydınlatmıştır. Hızla değişen dünyayı anlamanıza yardımcı olmak için şirketinize birden fazla alanda katkı sunar: (Üretken) yapay zeka, blok zincir, metaverse ve diğer yeni teknolojiler konusunda derin bir anlayışa sahip olan Dr. Van Rijmenam, dijital çağda inovasyon yapmak ve başarılı olmak isteyen şirketlere ve hükümetlere danışmanlık yapmaktadır.

Akademik ve Profesyonel Geçmiş

Dr. Van Rijmenam, Turizm İşletmeciliği lisans derecesine, Pazarlama Yönetimi alanında Yüksek Lisans derecesine ve Yönetim alanında Doktora derecesine sahiptir. Doktorasını Sydney Teknoloji Üniversitesi'nden almıştır. Araştırmaları, organizasyonların büyük veri analitiği, blok zinciri ve yapay zeka konularında nasıl yol alması gerektiğine odaklanmaktadır. Avustralya Profesyonel Konuşmacılar Birliği ve Global Konuşmacılar Federasyonu üyesi olarak, teknoloji camiasında saygın bir kimlik olarak tanınmaktadır.

Kurumsal Eğitimler

Şimdiye kadar yayımlanmış 5 kitabı olan yazar ve kurumsal eğitmen olarak, Dr. Van Rijmenam ilgi çekici ve düşündürücü sunumları, webinarları, atölyeleri ve podcastleriyle izleyicilere geleceği kucaklama ve bugünün hızla değişen dijital dünyasında önde olma becerisi kazandırır.

İlham Veren Konuşmalar

Dr. Van Rijmenam konuşma başlıkları arasında işin geleceğini, metaverse'ün rolünü, ChatGPT gibi üretken yapay zekayı ve veri odaklı müşteri odaklılığın önemini ele almaktadır. Konuşmalarında ayrıca teknolojinin etik boyutunun önemine değinir ve şirketlerin büyüme ve inovasyon için veriyi kullanırken güven inşa etmelerine yardımcı olur.

C Level & Yönetim Kurulu Toplantıları

Dr. Van Rijmenam'ın yönetim kurulu toplantıları ve C Level yöneticiler için özel olarak hazırladığı konuşmalar, dijital dönüşüm, yükselen trendler ve kurumların rekabet avantajı yakalaması için uygulanması gereken stratejiler konusunda kapsamlı bir iç görü sağlar. İnteraktif oturumlar aracılığıyla, karar vericilere yükselen teknoloji dünyasında yol almalarında rehberlik eder ve kurumları yapay zeka, metaverse ve geleceğin dijital teknolojilerinin yaygın kullanımına hazırlar.

DR. MARK VAN RIJEMENAM kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.