INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ERICA DHAWAN

ERICA DHAWAN İşbirliği ve İnovasyon Konusunda Önde Gelen Otorite. Çok Satan Yazar. "Yönetim Düşünürlerinin Oprah'ı" olarak adlandırıldı ve 2020'nin En İyi Kadın Açılış Konuşmacıları arasında 1. sırada yer aldı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ERICA DHAWAN 2024 Konuşma Başlıkları ERICA DHAWAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Büyük İşler Başarın: Bağlantısal Zekanın Gücü
  • Dijital Beden Dili: Birlikte Daha Hızlı ve Daha İleri İşbirliği Yapın
  • Somut Empati: Modern Ekipleri İnovasyona Yönlendirmek için Bir Oyun Kitabı

Konuşmacı Profili

İşbirliği ve İnovasyon Konusunda Önde Gelen Otorite. Çok Satan Yazar. "Yönetim Düşünürlerinin Oprah'ı" olarak adlandırıldı ve 2020'nin En İyi Kadın Açılış Konuşmacıları arasında 1. sırada yer aldı

Erica Dhawan, 21. yüzyıl İşbirliği ve Bağlantısal Zeka konularında dünyanın önde gelen otoritelerinden biridir.

Kitleleri ve kuruluşları birlikte daha hızlı ve daha fazla inovasyon yapmaya davet etmektedir. En yeni kitabı - Dijital Beden Dili - dijital öncelikli bir insan iş yerinde etkili işbirliği ve ekip çalışmasının yeni sinyallerini ve ipuçlarını deşifre ediyor.

Erica Dhawan, şirketlerin, liderlerin ve yöneticilerin oyunun kurallarını değiştiren performansı artırmak için 21. yüzyıl işbirliği becerilerinden ve davranışlarından yararlanmalarına yardımcı olan küresel bir kuruluş olan Cotential'ın Kurucusu ve CEO'sudur.

Kendisi aynı zamanda çok satan Get Big Things Done kitabının ortak yazarıdır: Kurumsal Amerika Ne Okuyor listesinde 1 numara olan Bağlantısal Zekanın Gücü kitabının da ortak yazarıdır. Dhawan, Thinkers50 tarafından "Yönetim Fikirlerinin Oprah'ı" olarak adlandırılmış ve GlobalGurus tarafından dünyanın en iyi 20 Yönetim Uzmanından biri olarak gösterilmiştir. Ödüllü podcast 'Masters of Leadership'e ev sahipliği yapmaktadır. Erica, Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu'ndan TED'e kadar uzanan küresel sahnelerde ve Coca-Cola, FedEx, Goldman Sachs, Walmart, SAP ve Cisco gibi şirketler için konuşmalar yapmaktadır. Erica, Harvard Business Review, Forbes ve Fast Company için yazmaktadır. Harvard Üniversitesi, MIT Sloan ve The Wharton School'dan dereceleri vardır.

Erica, kocası ve iki çocuğuyla birlikte Manhattan'da yaşamaktadır. Etkinlikler için uluslararası seyahat etmekte ve sanal açılış konuşmaları ve atölye çalışmaları sunmaktadır.

ERICA DHAWAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan

ERICA DHAWAN referansları

Erik Spoelstra

Miami Heat Baş Antrenörü

Erica'nın sunumu tam bir hit oldu.

Sheryl Sandberg

Facebook COO'su

Sözel olmayan ipuçları birbirimizi anlamak için hayati önem taşır. İletişimin büyük bir kısmının çevrimiçi gerçekleştiği günümüzde - uzaktan eğitim ve uzaktan iş yerlerine geçişle birlikte - Erica Dhawan'ın kitabına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Dijital Beden Dili'nde Erica sohbetlerde, e-postalarda ve görüntülü aramalarda etkili iletişim kurmaya yönelik ipuçlarını ve stratejileri paylaşıyor, böylece herkes dijital çağda başarılı bir şekilde paylaşımda bulunabiliyor ve bağlantı kurabiliyor.

Billie Jean King

Billie Jean King Liderlik Girişimi

Erica, dijital dünyamızda kapsayıcılığın ve daha iyi liderliğin nasıl teşvik edileceğine dair derin bir bakış sunuyor.

Mike Fucci

Emeritus Başkan, Deloitte

Müthiş. Liderlerimiz çok ilgiliydi ve hemen pratik çıkarımlar elde ettiler. Erica büyük bir etki yarattı.

Lisa McCann

COO & Müşteri Başarısı ve Teslimat Hizmetleri Küresel Başkanı, Korn Ferry

Erica'nın oturumu ilgi çekici, alakalı ve eyleme geçirilebilirdi. Düşünceli, ilham verici ve bulaşıcı bir pozitif enerjiye sahip zeki biri. Tüm kuruluşlar ve yönetici liderler, davranış değişikliğini teşvik etmek, ağların gücünü kullanmak ve geleneksel kohortların ötesinde düşünmek için onun bir danışman olmasından faydalanacaktır. İşbirliğine dayalı çalışma yöntemlerinin geliştirilmesinde, üretkenliğin ve müşteri katılımı ve deneyiminin iyileştirilmesinde bir düşünce lideridir.

George Chavel

Onursal Başkan, Sodexo

Erica'nın sunumu liderlerimiz için kesinlikle mükemmeldi. Grubumuz çok çeşitliydi ve Erica herkesin beğenisini kazandı! Hikaye anlatma tarzı ve sağlıklı dozda bilgilendirici vaka çalışmaları herkesin ilgisini çekti ve işimizi dönüştürmek için bağlantısal zekayı kullanma konusunda heyecan duymalarını sağladı.

Hannah DeBevoise

AACSB International

Kuruluşumuzun ilk büyük ölçekli sanal konferansında sunum yapan Erica, sadece ilgi çekici ve düşündürücü değil, aynı zamanda kuruluş üyeliğimizin şu anda yaşadığı şeylerle son derece alakalı bir açılış oturumu gerçekleştirdi. Erica'nın sunumu izleyicileri ev ofislerinin dışına çıkardı ve gerçekten canlı, yüz yüze bir etkinlik gibi hissettirdi.

Bridget Dunn

Toplantı Planlayıcısı, Yetenek Geliştirme Derneği

Erica olağanüstü bir açılış konuşması yaptı. Dijital beden dili hakkındaki mesajı bugün olduğundan daha güncel ve yerinde olamazdı.

Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.