INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

GERD LEONHARD

GERD LEONHARD En Beğenilen Avrupalı Fütürist

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

GERD LEONHARD 2024 Konuşma Başlıkları GERD LEONHARD 2024 Konuşma Başlıkları

 • Büyük Dönüşüm: Korona Sonrası Gelecek
 • Sürdürülebilirlik Neden ve Nasıl Yeni Kârlı Olacak?
 • Dijital Çağda Mutluluk
 • Dönüşümden İnsanlaşmaya
 • 10 Megashift: Kuruluşunuzu Dönüştürmek
 • Teknoloji ve İnsanlık-Geleceğimizi Bugünden Tanımlamak
 • Gelecek Hakkında Bugünden Bilmeniz Gereken 10 Şey
 • İş Yaşamının Geleceği
 • Dijital Etik / Teknoloji Etiği
 • Yapay Zeka (AI) - Önümüzdeki 10 Yıl
 • Geleceği Anlamak: Oyun Değiştiriciler & Megashiftler
 • Üstel Değişim: İş Dünyası ve Toplum

Konuşmacı Profili

Ben bir Fütürist, Keynote Konuşmacısı, Yazar, Film Yapımcısı ve Hümanistim. Öngörüleri ve pratik bilgelikleri izleyicilerim ve müşterilerimle paylaşıyorum ve teknoloji, iş ve ticaret, toplum ve kültürde önümüzdeki 5-7 yıla ilişkin eyleme geçirilebilir gözlemlere odaklanıyorum.

Teknoloji, Yapay Zeka (tüm sektörlerde), Sağlık ve İlaç, Bankacılık ve Sigorta, Politika ve Hükümet, İş / Meslek, Öğrenme ve Eğitim, İnsan Kaynakları, Seyahat ve Turizm, Ulaşım ve Mobilite gibi çok çeşitli sektör ve endüstrilere hitap edebilirim.”

Gerd Leonhard, geçtiğimiz yirmi yıl içinde dünya çapında en iyi 10 fütürist açılış konuşmacısından biri haline geldi. 2004'ten bu yana 60'tan fazla ülkede 2.000'den fazla etkinlik ve 2,5 milyondan fazla izleyici ile Gerd, Wired dergisi tarafından Avrupa'nın En Etkili 100 Kişisinden biri ve The Wall Street Journal tarafından 'Dünyanın önde gelen medya fütüristlerinden biri' olarak listelenmiştir.

Gerd, insanlığın ve teknolojinin geleceği, dijital etik, yapay zeka, gelecek liderliği ve öngörüler konularına odaklanmaktadır. Konuşmaları, ilham verici, esprili, motive edici ve her zaman kişisel olan sert ve kışkırtıcı tarzıyla ünlüdür. Son teknoloji yaratıcı hareket tasarımını kullanan Gerd'in performansları, konferans endüstrisinin görsel yönünü yeniden keşfederek büyük ekranda benzersiz bir sürükleyici deneyim haline geldi.

Gerd, küresel bir influencer olarak kabul edilmektedir ve dünya çapında birçok iş liderine ve hükümet yetkilisine danışmanlık yapmıştır.

Müşterileri arasında hükümetler, STK'lar ve SAP, Microsoft, Google, Accenture, Deloitte, KPMG, Sony, UBS, Tetrapak, Mastercard, BBC, Unilever, Lloyds Bank, WWF, Sony, The Guardian, Siemens, RTL, The Financial Times, Ogilvy, Omnicom, AB Komisyonu, VISA, Audi ve diğerleri gibi Fortune 500 şirketleri bulunmaktadır. Fütürist alanda gerçek bir düşünce lideri olan Gerd, her şeyden önce tüm teknolojik ilerlemelerin kolektif insan gelişimini ilerletmesi gerektiğine inanan adanmış bir hümanisttir. Onun inancı basittir: İnsanlar, Gezegen, Amaç ve Refah.

Gerd, açılış konuşmalarını, sunumlarını, atölye çalışmalarını ve danışma oturumlarını karmaşık konuları derinlemesine incelemek için kullanıyor. Yinelenen temalar arasında insan-makine ilişkilerinin yeniden tanımlanması, makineler ve algoritmalar dünyasında insan olmanın ne anlama geldiğinin araştırılması, iş ve mesleklerin geleceği ve teknoloji etiği yer almaktadır. Gerd'in söylemeyi sevdiği gibi, insanlık önümüzdeki 20 yıl içinde önceki 300 yıldan daha fazla değişecek - bu yüzden bizi insan yapan şeyleri koruyalım ve muhafaza edelim!

Gerd Leonhard hayatını profesyonel bir sanatçı, internet girişimcisi ve yazar olarak değişimle ilgilenerek geçirdi; şimdi vizyoner düşünür ve konuşmacı rolünü keşfediyor. Gerd'in geçmişi müzik sektöründedir; 1985 yılında Berklee College 'Quincy Jones Ödülü'nü kazanmış ve ardından 12 yıl boyunca profesyonel gitarist, besteci ve yapımcı olarak çalışmıştır. Daha sonra internet böceğine yakalandı ve dijital müzik ve medya girişimcisi oldu.

1995'ten 2002'ye kadar San Francisco merkezli çeşitli internet girişimlerinin Kurucusu/CEO'su olarak görev yaptı. 2002 yılında, .com'un çöküşü ve 11 Eylül krizinin ardından Gerd Avrupa'ya döndü ve bir fütürist ve 40'tan fazla önde gelen fütürist, konuşmacı ve şahsiyetten oluşan küresel bir ağ olan The Futures Agency'nin CEO'su olarak yeni çağrısını keşfetti. Gelecek zaten burada - sadece yeterince dikkat etmedik!

İnsan olmanın özünün giderek daha fazla sorgulandığı, makinelerin yönettiği bir dünyaya doğru hızla ilerlerken Gerd, "insan olmanın" anlamı sonsuza dek değişmeden önce hangi ahlaki değerleri savunmaya hazır olduğumuzu düşünmemiz gerektiğini hatırlatıyor.

Gerd, önde gelen konferanslarda, etkinliklerde ve seminerlerde konuşmak üzere dünyanın dört bir yanını dolaşarak bireylere, işletmelere ve devlet kurumlarına 'gelecek şoku' ile başa çıkmalarında ve değişimi kucaklamalarında yardımcı olmaktadır. Gerd aynı zamanda etkili bir yazardır. 'Müziğin Geleceği' adlı vizyoner kitabın ortak yazarıdır ve şu anda on dilde mevcut olan son best-seller kitabı 'Teknoloji İnsanlığa Karşı' da dahil olmak üzere beş kitabın daha yazarıdır.

Gerd'in teknoloji ve insanlığın geleceği, dijital dönüşüm ve yapay zeka üzerine yaptığı filmler milyonlarca izleyiciye ulaşmıştır. Royal Society of Arts (RSA, Londra) üyesi olan Gerd, Hindistan ve Kanada Araştırma Enstitülerinin danışma kurulu üyesidir. İsviçre'nin Zürih kentinde ikamet etmekte ve hem İngilizce hem de Almanca sunumlar yapmaktadır.

GERD LEONHARD kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.