INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

GİANNA GİACOMELLİ

Gianna Giacomelli Tasarım Başkanı, MIT Kolektif Zeka Laboratuvarı. Kurucu, Supermind.design. İnovasyon Danışmanı, Genpact

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

GİANNA GİACOMELLİ 2024 Konuşma Başlıkları GİANNA GİACOMELLİ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yapay Zeka ile Artırılmış Kolektif Zeka
  • Yarının çözümleri yarının zekasından gelir
  • Süper Zihinler Oluşturmak
  • Süper Zihinler Oluşturmak İnsanlar ve makineler, insanlar makinelere karşı değil

Gianna Giacomelli Kimdir?

Yarının zorlukları için yarının zekasına ihtiyaç var. Giderek daha akıllı hale gelen dijital teknolojilerle desteklenen kolektif zekadan yararlanarak, en acil çevresel ve sosyal sorunlarımızın üstesinden gelebiliriz.

Büyük bilgi teknolojisi hizmetleri ve yazılımlarında (SAP, Genpact) deneyimli inovasyon lideri ve C-suite; önde gelen akademik araştırma kurumlarına (MIT) bağlı, yönetim danışmanı (BCG); ve start-up yöneticisi. Şimdi tam zamanlı olarak sürdürülebilirlik inovasyon gündemine ve teknoloji destekli gerçek dünya dönüşümüne (Supermind.design) odaklanmıştır.

Gianni Giacomelli'nin inovasyon çalışmaları, dijital teknoloji ve verilerin tak-çalıştır olmadığı ve yeteneğin az olduğu küresel, karmaşık, teknoloji destekli operasyonlara odaklanmıştır.

Gianni'nin yaklaşımı, daha iyi işbirliği akışları tasarlamaktan, insanların nasıl öğrendiğini ve yeteneklerinin nasıl bulunduğunu dönüştürmek de dahil olmak üzere bilgiye daha iyi erişime kadar kolektif zeka sistemleri tasarlamak ve inşa etmektir.

Üç kıtada çalışmış ve yaşamıştır.

İnovasyon Direktörü olarak Gianni, büyük ve sofistike işletmelerde dijital dönüşümü yönlendiren GE-spinoff Genpact'ın (NYSE "G") inovasyon çalışmalarını denetledi. G'nin dünya çapında 100.000'den fazla çalışanı var, bu sayı G'ye katıldığı zamanki sayının kat kat üzerinde ve büyümenin önemli bir kısmı yeni yeteneklerden kaynaklanıyor.

İnovasyon tasarım başkanı olarak Gianni, MIT'nin radikal inovasyon üretebilen insan-makine ağlarını keşfetmeyi ve tasarlamayı amaçlayan bir kolektif zeka tasarım laboratuvarı kurma çabalarına liderlik ediyor. Gianni, MIT'de ekibiyle birlikte, ağların ve insan gruplarının birbirlerinin (makineler sayesinde) zekasından yararlanmasına yardımcı olan sistemleri keşfedip tasarlayarak, "makine-insan" işbirliğinin sınırlarını rekabet veya güçlendirme gibi alışılagelmiş anlatılardan uzaklaştırıyor.

GİANNA GİACOMELLİ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.