INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

HARRY G. BROADMAN

HARRY G. BROADMAN Eski Beyaz Saray Ticaret Müzakerecisi; Özel Sermaye Yöneticisi; Kurucu, PwC Küresel İş Stratejisi Yönetim Danışmanlığı Uygulaması; Kıdemli Araştırmacı; John Hopkins Üniversitesi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

HARRY G. BROADMAN 2024 Konuşma Başlıkları HARRY G. BROADMAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Çin'in Tek Kemerli Tek Yolu Hiçbir Yere Uzanan Bir Köprü mü Olacak?
  • Brexit, İngiltere'nin Yeniden Canlanan AB'ye Hediyesi Olabilir
  • CFIUS'un ABD'deki Yabancı Yatırımlara Yönelik Ulusal Güvenlik Politikası Hakkında Saflık
  • Kurumsal Sosyal Sorumluluk (CSR) Programları Gerçekten İşe Yarıyor mu?
  • Küresel Ekonomide Büyüme Nerede?
  • Afrika Silikon Vadisi 2.0 Oluyor
  • Y Kuşağının Kurumsal Anlık Mesajlaşmaya Yönelmesi Siber Güvenliği Artıracak
  • Kuzey Kore ile Ekonomik Havuç Yaklaşımını Denemenin Zamanı Geldi
  • Hindistan, Çin'in Tavşanına Karşı Kaplumbağa

Konuşmacı Profili

 

CEO ve Yönetici Ortak, Proa Global Partners LLC; Johns Hopkins Fakültesi; Kurumsal Yönetim Kurulu Direktörü; Dava Bilirkişisi

Harry Broadman, 36 yıl önce kendi kuşağının öncüsü olarak gelişmekte olan pazarlardaki iş fırsatları ve risklere odaklanan bir kariyere başladı. Bugün, bu tür pazarlarda hızlı iş büyümesi ve titiz risk azaltma stratejileri elde etmek için yeni yatırım stratejilerinin tasarlanması ve yürütülmesinin saygıdeğer bir uygulayıcısı olarak dünya çapında tanınıyor - dayanıklı sınır ötesi ticaret ve yatırım işlemleri, güçlü stratejik ittifaklar ve ortaklıklar, çevik tedarik zincirleri, sağlam kurumsal yönetişim protokolleri, sıkı uyum ve yolsuzlukla mücadele kontrolleri ve sürekli yenilik için teşvikler oluşturmaya odaklanan stratejiler.

Yıllar içinde özel sektörde çok farklı üst düzey görevlerde disiplinler arası bir şekilde kendini birçok kez yeniden keşfeden - üst düzey Beyaz Saray ekonomi yetkilisi, ticaret müzakerecisi ve Senato komitesi profesyonel personeli olarak görev yapan - Harry, "küreselleşme" terimi telaffuz edilmeden çok önce dünya pazarlarının geçirdiği ve geçirmeye devam ettiği dönüşümün temel itici güçleri ve hatları konusunda bir otorite olarak ortaya çıktı.

Çin, Hindistan ve Asya'nın geri kalanı; Latin Amerika'nın büyük bölümü; Rusya ve neredeyse diğer tüm Eski Sovyetler Birliği ülkeleri; Doğu ve Orta Avrupa; Balkanlar; Türkiye; Afrika'nın büyük bölümü ve Orta Doğu'nun büyük bölümü dahil olmak üzere 5 kıtada 75'ten fazla gelişmekte olan pazarda sahada çalıştı.

Harry, GE, IBM, Coke, Canon, Exxon-Mobil, Valmet, Abraaj, KIA, Corning, Heineken, Merck, Pepsi, Walmart, Deere, Mars, Kanada Emeklilik Planı Yatırım Kurulu, Intel, Temasek, Berkshire Hathaway, McCormick gibi çeşitli kuruluşlara danışmanlık yapmıştır. ICANN, SunEdison, ITW, Westinghouse, Siemens, Standard Chartered, Microsoft, Manitowoc, PPG, Tyco, Caterpillar, ADIA, Dow, Future Fund ve Avon.

Bir konuşmacı olarak, dinleyicilere piyasa ve politika dinamiklerinin C-suite'leri, yönetim kurullarını, yöneticileri ve çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri nasıl etkileyeceği ve bunların iş dünyasının kaderini nasıl değiştireceği hakkında temelden kavrayışlı görüşlerin ve operasyonel derslerin benzersiz bir kombinasyonunu sunmaktadır.

Harry, bu tür etkileri geleneksel dikiz aynası tahminleri yerine gerçekten ileriye dönük bir bakış açısıyla ve piyasa değişikliklerinin içsel doğrusal olmayan özelliklerini içeren bir prizma aracılığıyla çerçeveleme konusunda nadir bir yeteneğe sahiptir. Ve tüm bunları son derece eğlenceli bir üslupla, bulaşıcı mizah anlayışıyla yapıyor.

HARRY G. BROADMAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.