INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

HÜLYA MUTLU

HÜLYA MUTLU Yazar, Eğitmen ve Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

HÜLYA MUTLU 2024 Konuşma Başlıkları HÜLYA MUTLU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Fark Yaratan İletişim
  • Duygusal Zeka ile İz Bırakmak
  • Bu Bir Yatırım Tavsiyedir: Psikolojik Sermaye ve İçsel Motivasyon
  • Ayakları Değil Yürekleri İşe Koşan Liderlik
  • Duygusal Dayanıklılığın DNA'sı
  • Simurg'un Hikayesi ile Stresi Yönetmek
  • Kendini Bilmek, Bulmak, İnşaa Etmek
  • Mizahla Farkındalık (Temaya Göre Mizah, Oyun ve Hikayeler)

Hülya Mutlu Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi İİBF den başlayan gelişim yolculuğum yurt dışında aldığım uzmanlık eğitimleri ile devam etti. İngiltere South Essex Collage (işletme ve yönetim kursları) ve The Coaching Academy (kurumsal koçluk) ve Oxford Üniversitesi (Liderlik gelişimi ve yönetimi) programlarını tamamladım. Türkiye’de ise Adler koçluk okulundan mezun oldum. Transaksiyonel analiz konusunda ise hem Türkiye hem İngiltere’de eğitimler aldım.Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde akademik alanda eğitim ve çalışmalarım devam ediyor.

Kurumsal hayatım boyunca insan kaynakları, kalite, kurumsal sosyal uygunluk, satış ve müşteri ilişkileri alanlarında çalıştım.

Türkiye’de Enmac danışmanlık, İngiltere’de HMIENGLAND, Avusturalya’da ise Equal firmaları çatısı altında İstanbul, Birmingham ve Perth üçgeninde olan iş yaşamı maceramı 2006 dan beri farklı sektörlerde çok sayıda yerli ve yabancı kuruluşa eğitimler verip, danışmanlıklar yaparak devam ettiriyorum. Hem İngiltere ve Türkiye’de yönetim kurulu üyeleri de dahil olmak üzere her kademede yöneticilere danışmanlık ve koçluk & mentörlük yapıyorum. Bahçeşehir Üniversitesi’nde COOP dersleri kapsamında dört yıl boyunca kredili dersler kapsamında dış eğitimci olarak yer aldım.

Eğitimlerimi, konuşmalarımı mizahın gücünü kullanarak tasarlıyorum. Mizahın öğrenmeye katkısını kısa videolarıma gelen geri bildirimlerden görüyorum. Eğitim ve seminerlerimde gücüne inandığım “Hikaye anlatımı” yöntemine de bolca yer veriyorum.

Latince ‘’Bene diagnoscitur, bene curatur’’ mottom. Cümlenin anlamı olan “Doğru teşhis, doğru tedavi getirir” benim işe bakışımı ve iş yapış tarzımı çok net anlatıyor. Sorunlar ve beklentiler benzer görünse de detaylarda önemli farklılıklar içerdiğine ve bu farklılıkları doğru tanımlamanın çözümü kolaylaştırdığına inanıyorum. Bu inançla yaptığım tüm işlerde kişiye, sürece ve kuruma uygun içerikler ve çözümler sunmayı önemsiyorum.

Elimin uzandığı her yere iyilikler ve güzellikleri bilgi ile bırakmayı yaşam amacı edinmiş birisi olarak, kendime verdiğim sözüm ise; yaşamın boyunca öğrenciliğin ve öğretmenliğin hiç bitmesin.

HÜLYA MUTLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.