INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

İNCİ ABAY CANSABUNCU

İNCİ ABAY CANSABUNCU Stratejist, İşin Geleceği Ağ Etkisi & Platform Stratejileri | Kurucu, GelecektekiSen

Keynote & Konuşma

İNCİ ABAY CANSABUNCU 2024 Konuşma Başlıkları İNCİ ABAY CANSABUNCU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Ekosistem Ekonomisi ile Zamansız Şirketler Çağı
  • Keşfet: İşin Geleceği’nde Yeni Ekonomik Fırsatlar
  • Teknolojik İş Hayatında Yetersizlikle Nasıl Başa Çıkmak için Kodları Kırmak
  • İçindeki Teknolojik Yeteneği Keşfet!
  • Yeni Takım Arkadaşınızla Tanışın: Yapay Zeka!
  • Sistem Liderliğinden Ekosistem Liderliğine: Teknolojiye Liderlik Nasıl Yapılır?

İnci Abay Cansabuncu Kimdir?


Teknoloji kültüründe kurumların ve bireylerin nasıl güncel, etkili ve ekonomik olarak değerli olabilecekleri konusunda yol gösteriyor. Bunu bazen part time bir CEO olarak, bazen proje bazlı iş ve strateji geliştirirerek, bazen yönetim kurullarına danışmanlık yaparak sağlarken; ilgili konularında eğitimler veriyor, çalışma masaları ile özelleşmiş etkinlikler düzenliyor , TV ve internet medyası için içerik üretiyor ve sahne konuşmaları yapıyor.

Teknoloji dünyasında güçlenerek, etkisi ve gelirini arttırmak isteyen kurumlara; ekosistem stratejilerini oluşturma, etki politikalarını belirleme ve yapılandırma, yeni nesil teknolojik iş ve süreçlerinin stratejilerini oluşturma hizmeti vererek kurumların dijital ekosistem ekonomisine, platform tabanlı işlere hazırlığını kolaylaştırır ve işlerinin geleceğe yolculuğunu tasarlar.
 
Kurumların yanı sıra teknoloji dünyasında hayal ettikleri işleri yapmak isteyen ve bunu nasıl yapacağını öğrenmek isteyen gençler ve yetişkinlere yeni ve üst beceri geliştirme, dijital iş ve strateji geliştirme, teknoloji dünyasında güçlü ve etkili bir yetenek olarak yol alabilmeleri konusunda destek verir. Hikayesi ise şöyle; Medya, iletişim, telekomünikasyon, perakende, sağlık, finans sektörü şirketlerinin geleneksel yapılarının teknoloji tabanlı iş üreten ve dijital iş stratejisi geliştiren iş kollarını kurup yapılandırdı.

KOBİ'lerin teknolojiye adaptasyonuna yönelik stratejiler oluşturdu. Lojistik, tedarik ve imalat sektörü firmaları başta olmak üzere orta ve üst düzey işletmelerin platform tabanlı işletmelere yolculuklarını tasarladı. CNN Türk, Türk Telekom, Migros, Boehringer Ingelheim, Unilever, BNP Paribas ve Türk Ekonomi Bankası bu şirketlerin başını çekiyor.
 
Yıllarca, işin bir sonraki versiyonunu; geleceğini çalıştığı şirketlerde en büyük kritik sorun yetenek olduğu için bir süre sonra yetenek geliştirmeyi de iş edindi. Çeşitli sektörlere teknoloji tabanlı iş geliştirecek yetenek yetiştiren kürasyonlar yaparak döngüsel ekonomi yetenekleri, fintech yetenekleri, mobilite yetenekleri, yaratıcı endüstri, yapay zeka ve web 3.0 yetenekleri kollarında yetenek yetiştirdi. Teknolojik yetenekleri güçlendirmek amacıyla için Saas modelli iş çözümleri geliştirdi.
 
İşin Geleceği Ajansı olarak çalışan bir sosyal etki girişimi kurdu, iki teknoloji girişiminin kurulmasında tam zamanlı destek verdi. 2019’da tüm bu amaçlara çatı olması için kurduğu GelecektekiSen, şimdilerde platform tabanlı yapısını güçlendirerek transformasyon sürecinde. Başta kadınlar ve gençler olmak üzere bireylere teknoloji kültüründe nasıl değer yaratabilecekleri konusunda ilham olmak, küresel kuruluşlar ve ağlar arasında işbirliği kurmak ve etki geliştirmek adına köprü stratejileri kurmak; inovatif ve yeni nesil iş geliştiren kuluçka merkezleri, teknoparklar ve teknokentlere mentor ve stratejist olarak destek vermek heyecanları.

Masters of Ceremony

İnci Abay Cansabuncu, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

İNCİ ABAY CANSABUNCU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.