HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JONAS RIDDERSTRÅLE

JONAS RIDDERSTRÅLE Önde Gelen İş Dünyası Düşünürü ve Konuşmacısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JONAS RIDDERSTRÅLE 2024 Konuşma Başlıkları JONAS RIDDERSTRÅLE 2024 Konuşma Başlıkları

  • Funky Business
  • Karaoke Kapitalizmi: İnsanlık için Yönetim
  • Funk Güçleri: Değişimi Ne Sağlar?
  • Funky Köyünde Yaşam: İş Dünyası Megatrendleri
  • Geleceğin Firması: Gelecekteki Şeylerin Şekli
  • İş Dünyasının Kutsal Kasesi: Zindelik ve Cinsel Cazibe Rekabeti
  • Yeniden Enerji Verin! Değişimi Gerçekleştirmek
  • Öncü Liderlik: Kurumsal Bir Din Geliştirmek
  • The + Factors: Başarı için Yeni Tarifler

Konuşmacı Profili

Dr. Jonas Ridderstråle dünyanın en etkili iş dünyası düşünürlerinden ve konuşmacılarından biridir. Jonas, 2000 yılında çok satan Funky Business ile uluslararası sahneye çıktığından beri, yeni nesil yönetim gurularının ön saflarında yer almaya devam etmektedir. Yakın zamanda, Global Top 30 Management Gurus sıralamasında dünya çapında 23. ve Avrupa'da ilk 5 arasında yer aldı.

Jonas'ın geniş müşteri listesi Fortune 500 şirketlerini, büyük devlet kurumlarını ve spor takımlarını içermektedir. Şu anda İngiltere'de Ashridge'de misafir profesör olarak görev yapmaktadır.

Fark Yaratan, Fark Yaratan Bir Konuşmacı

Dr. Ridderstråle konuşmalarında modüler "Lego tarzı" bir yaklaşımla çalışmaktadır. Bu tasarım, sunumlarının hem içeriğini hem de uzunluğunu müşterinin bağlamına ve özel ihtiyaçlarına göre uyarlama konusunda esnek olmasını sağlar. Jonas, açılış konuşmalarında, atölye çalışmalarında ve yemek sonrası konuşmalarında yeni iş dünyasında nelerin değiştiğine dair görüşlerini paylaşıyor. Müşteriye bağlı olarak, bu trendlerin etkisi daha sonra iş stratejisi yeniliği, yetenek yönetimi, yeni organizasyonel çözümler, liderlik zorlukları vb. gibi konulardaki sonuçlarla ilişkilendirilir. Kullanılan örnekler endüstriyel ve kültürel ortamla uyumludur.

Çok Satan Kitapların Yazarı

Funky Business (ortak yazar Kjell A. Nordström) kısa sürede uluslararası bir fenomen haline geldi ve 300.000'den fazla kopya sattı. Kitap kısa bir süre önce Bloomsbury'nin tüm zamanların en iyi iş kitapları anketinde 16. sırada yer aldı. Kitabın devamı olan Karaoke Kapitalizmi 2004 yılında çıktı. Yeni iş dünyasında nasıl başarılı olunacağına dair son manifestosunun adı Re-energizing the Corporation'dır (Mark Wilcox ile birlikte yazmıştır). Jonas şu anda geçici olarak Agile adını verdiği yeni bir kitap üzerinde çalışmaktadır. Şimdiye kadar kitapları 30'dan fazla dile çevrildi ve dünya çapında 50'den fazla ülkede yayınlandı.

JONAS RIDDERSTRÅLE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.