HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MEHMET SİNDEL

MEHMET SİNDEL Yönetim Danışmanı, Hikaye Anlatıcısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

MEHMET SİNDEL 2024 Konuşma Başlıkları MEHMET SİNDEL 2024 Konuşma Başlıkları

  • Ofansif Düşünce : Davranış Bilimlerinden Öğrendiğimiz Uygulanabilir Gerçekler
  • Biomimicry: Doğadan Öğrenen Liderlik
  • Bir Film Nasıl İzlenir: Hikaye Anlatımı ve Sinemanın Temel Kavramları
  • Mehmet Sindel ile Film Okumaları

Mehmet Sindel Kimdir?

1970’de doğdu. Uzun süre konuşmadı. Komşu teyzenin annesine "Bu çocuğa kanarya pisliği mi yedirseniz ? " uyarısı üzerine konuşmaya karar verdi. Konuşmayı çok sevdi. Doktor, mühendis ya da avukat olmanın çok meşakkatli olduğunu görünce işletme okumaya karar verdi. Okurken çalışma fırsatını bulduğu Boğaziçi işletmeden derecesiz mezun oldu. 18 yaşından beri kendi ekmeğini kazanmak ve bol hata yapmış olmakla gurur duyuyor.

Hayatında almış olduğu en güzel övgü, bir patronunun kendisini eleştirmek için söylediği "Sen de çok güzel hikaye anlatıyorsun " cümlesi. Öğrenmiş olduğu en önemli şey "İnsanı kalıcı olarak mutlu kılan tek şeyin sürekli yeni bir şeyler öğrenmek olduğu". Bir de bildiğini değil de bilmediğini öğrenme çabasının, insanı konfor alanından çıkmaya iten o vahşi cazibesi. Hayatı boyunca (otomobil kullanmayı bilmeden otomotiv sektöründe CMO’luk yapmak, konu hakkında bir bilgisi yokken saç boyalarının pazarlama müdürlüğünü yapmak, finansla hiç ilgilenmemişken banka genel müdür yardımcılığı yapmak, "bu fiş neden bu prize girmiyor" seviyesindeyken .com CEO’luğu yapmak gibi) bilmediği işlerde çalıştı. Annesinin ilkokula uğurlarken arkasından el sallayarak ettiği "Oğlum umum müdürü olursun inşallah" duasını duydu. En çok babalık mesleğinde zorlandı. Hobisi olan sinemayı, önce yazarlığa sonra film atölyelerine taşıdı. Kimseye söylemeyeceğinize söz verirseniz en mutlu olduğu anlar bunlar. Komşu teyze tehditi olmaksızın hala konuşmaya devam ediyor. "Ağzından çıkanı kulağın duysun" lafını kulağına küpe ederek, öğretmek için değil öğrenmek için konuşuyor.

MEHMET SİNDEL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.