INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MİMİ NİCKLİN

Mimi Nicklin Çok Satan Yazar | Podcaster | Pazarlama Stratejisti | Empati Savunucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

MİMİ NİCKLİN 2024 Konuşma Başlıkları MİMİ NİCKLİN 2024 Konuşma Başlıkları

  • İşı̇nı̇zı̇/Markanızı Değı̇ştı̇rmek İçı̇n Hı̇kaye Anlatımının Gücü
  • Marka Gazetecı̇lı̇ğı̇ İçerı̇ğı̇n Geleceğı̇nı̇ Neden Değı̇ştı̇recek?
  • Hı̇brı̇t Ekı̇plerde Duygusal Bağın Gücü

Mimi Nicklin Kimdir?

Mimi Nicklin, 'Softening The Edge' kitabının uluslararası çok satan yazarı, dünyanın ilk kurumsal empati platformu www.EmpathyEverywhere.co'un kurucusu ve 'Mimi-YouYou' podcast'inin sunucusudur. Deneyimli bir yaratıcı stratejist ve danışman ve merkezi Dubai'de bulunan küresel reklam ajansı Freedm'in CEO'sudur.  Tanınmış bir organizasyonel koçtur ve işyerlerimizde ve toplumlarımızda hümanizm ve kapitalizmi dengelemeye yönelik küresel hareketin açılış konuşmacısı, katılımcısı ve savunucusudur.

Mimi, 15 yılı aşkın bir süredir dünya çapında çok uluslu ve Fortune 500 müşterileriyle çalışarak iş ve kültür değişimine yol açan çarpıcı yaratıcı müdahaleler gerçekleştirmiştir. Kurumsal empati ve anlayış, işyerinde sosyal zeka ihtiyacı, kuşak farklılıklarının kritikliği, hikaye anlatımının gücü ve dünyanın içinde bulunduğu çalkantılı zamanlarda liderliğin geleceği konularında uzmanlaşmıştır. Kapsayıcı bir Y kuşağı lideri olarak, eşitliğe, işyeri sağlığına ve D&I başarısına giden yol olarak empati hakkında da tutkuyla konuşuyor.

Son müşterileri arasında Avrupa Birliği, Standard Chartered, Sri Lanka Hükümeti, Cisco, Aditya Birla, Emirates Havayolları, KPMG, Upfield, NITC Model Birleşmiş Milletler, Suudi Arabistan Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşik Arap Emirlikleri Hükümeti (GITEX), Amerikan Ticaret Odası, PlayStation, Omnicom, WPP, Pfizer, Londra Metropolitan Polis Servisi, Leader Healthcare, CapGemini, GlaxoSmithKline, Big Basket, Publicis grubu ve Unilever bulunmaktadır.  Platformlar arasında 60.000'den fazla takipçisi vardır ve Forbes, Entrepreneur, BBC, Fortune, CEO Magazine, Arabian Business ve daha birçok yerde düzenli olarak yer almaktadır.

İş dünyasını daha empatik, bağlantılı ve sürdürülebilir bir şekilde sağlıklı bir yer haline getirme arzusuyla, iş dünyasında ve toplumda 'Yenileyici Liderliğin' rolüne ve etkisine bilinç getirme arayışıyla hareket eden Mimi'nin ilk liderlik kitabı, daha mağazalara ulaşmadan en çok satanlar listesine girdi.  Yeni kitabı 2023'ün sonlarında piyasaya çıkıyor.

Londra, Hong Kong, Singapur, Cape Town, Havana, Madrid, Johannesburg, Dubai, Sri Lanka ve Malezya'da yaşamış ve çalışmış olan Mimi, 25 küresel pazarda insanlık, kültür ve iletişim mükemmelliği üzerine çalışmıştır ve yaklaşımı organizasyonları içten dışa değiştirmektedir; sosyal zeka, iletişim becerileri ve ilham verici zihniyet değişimine odaklanmaktadır.

MİMİ NİCKLİN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.