INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ÖZÜM ÖZBAY

Özüm Özbay Plum Buluşmaları & Plum TV Kurucusu

Keynote & Konuşma

ÖZÜM ÖZBAY  2024 Konuşma Başlıkları ÖZÜM ÖZBAY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Hayat Antrenmanı

Özüm Özbay Kimdir?

İlköğrenimimi Türk Eğitim Derneği (T.E.D.) Ankara Koleji’nde, yüksek öğrenimimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nde tamamladı. Okul hayatı boyunca Türk Milli Yüzme Takımı’nın bir üyesiydi. İş hayatına Arthur Andersen’de vergi danışmanı olarak basladı. 2002 yılında Londra’ya gidene kadar dergicilikten, anaokulu yöneticiliğine kadar farklı işlerde çalıştı.

2002 yılında London School of Economics & Political Sciences’ın Sosyal Bilimler Fakültesi’nde Organizasyonel Sosyal Psikoloji master’ına başladı. Tezini, kendinden yola çıkarak, “Radikal Kariyer Değişiklikleri” üzerine yazdı. Türkiye’ye döndükten sonra Boston Scientific Corporation’da çalıştı. 

Profesyonel kariyerine, 2010 yılı Eylül ayından itibaren, profesyonel kariyer koçu olarak devam etti. Özellikle uzmanlaştığı alanlar iş hayatı ve kişilerin performansları, organizasyon ve çalışan ilişkileri, iş yerinde huzur oldu.

2018 yılının son yarısından itibaren, sosyal bir proje olan Plum Buluşamaları’nı (Plum Exercises For The Soul & Plum TV) hayata geçirmeye başladı. Temmuz 2022 itibariyle, Plum TV’de yayına geçmiş olan 120 söyleşiyi modere etti.

8 Şubat 2020’de ilki, 4 Haziran 2022’de ikincisi olmak üzere iki Plum Buluşması’nın kürasyonunu ve Feriye Palas’taki organizasyonlarını gerçekleştirdi. Bu buluşmalar toplamda 27 konuşmacı ile yaklaşık 300 kişiyi ağırladı.

Ocak 2022’de yayımlanan, deneme kategorisindeki, ‘Ruhumun Yalnızlığı’ isimli kitabı ve Kasım 2022'de yayımlanan, öykü kategorisindeki, 'Erkeksiz Kadınlar' isimli kitabı Luna Yayınevi tarafından basılmıştır.

Masters of Ceremony

Özüm Özbay, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

ÖZÜM ÖZBAY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.