HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

PETER HINSSEN

PETER HINSSEN Seri Girişimci, Danışman ve Açılış Konuşmacısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

PETER HINSSEN 2024 Konuşma Başlıkları PETER HINSSEN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Nasıl Anka Kuşu Olunur? Şirketler Normal Olmayan Dünya İçin Kendilerini Nasıl Yeniden Keşfedebilir?
  • Kum Saati Modeli: Mevcut İşinizi Radikal İnovasyonla Dengelemek
  • Küresel Teknolojik Ortamda Yeni Normaller
  • Yıkım Modelleri ve İşe Yarayan Kurumsal İnovasyon Modelleri
  • İşin Geleceği, Liderlik, Psikolojik Güvenlik ve Bilişsel Çeşitlilik
  • Teknolojinin Jeopolitiği, Küresel Teknolojik Hakimiyet İçin Yeni Soğuk Savaş
  • Toplumun Geleceği, Birey ve Kolektif Arasındaki Gerilim

Konuşmacı Profili

Peter Hinssen seri girişimci, danışman ve radikal inovasyon, liderlik ve dijital olan her şeyin toplum ve iş dünyası üzerindeki etkisi konularında konuşmacıdır.

Beğenilen Yazar

Peter çok satan beş iş kitabının yazarıdır. 'The Phoenix and The Unicorn' (Mart 2020) Phoenix hakkında, tıpkı efsanevi kuş gibi kendilerini döngüsel olarak yeniden düşünebilen şirketler hakkında bir kitap: zaman zaman eskinin küllerinden yeniden doğuyorlar ve her zamankinden daha güçlü çıkıyorlar. 'Yarından Sonraki Gün' (Haziran 2017) radikal inovasyon zamanlarında hayatta kalmakla ilgili. 'The Network Always Wins' (2014), dış dünya bir ağa dönüştüğünde şirketlerin nasıl ve neden bir ağ olmaktan başka seçeneği olmadığını açıklıyor. 'The New Normal' (2010) kitabında Peter, şirketlerin dijital dünyanın sınırlarını nasıl keşfetmeleri gerektiğini ve teknoloji 'normal' hale geldiğinde neler olacağını yazıyor. 'Business/IT Fusion' (2008) iş ve BT arasındaki çatışmanın nasıl çözüleceğine dair bir rehberdir. Peter'dan sık sık (uluslararası) yayınlara katkıda bulunması istenmektedir ve bir Forbes katılımcısının yanı sıra bir LinkedIn Influencer'ıdır.

Aranılan açılış konuşmacısı, işletme okulu öğretim görevlisi ve yönetim kurulu üyesi

Peter, aralarında Google Think Performance, Nimbus Ninety, Gartner, NEXT Berlin, Tedx, PayPal, MasterCard, Microsoft, CIO City, SAS, Accenture ve Apple'ın da bulunduğu dünya çapında çok sayıda açılış konuşması yapmıştır. London Business School, MIT Sloan School of Management ve UC Irvine'deki Paul Merage School of Business gibi tanınmış işletme okullarında dersler vermektedir. Aynı zamanda inovasyon ve teknoloji ile ilgili konularda çok sayıda yönetim kurulu danışmanlığı yapmaktadır.

Seri Girişimci

Peter on beş yılı aşkın bir süre boyunca teknoloji start-up'larıyla dolu bir yaşam sürdü. İlk şirketi e-COM Alcatel-Lucent tarafından, ikinci şirketi Streamcase Belgacom tarafından ve Across Technology ise Delaware Consulting tarafından satın alındı. Üçüncü girişimi (Porthus) 2006 yılında borsaya kote oldu ve Descartes tarafından satın alındı. Girişimleri arasında McKinsey & Company'de dijital ve teknoloji stratejisine odaklanan bir Girişimci olarak görev yapmıştır. Peter'ın şu anki şirketi nexxworks, kuruluşların akıcı olmalarına, yenilik yapmalarına ve Yarından Sonraki Gün'de başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır.

PETER HINSSEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.