INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ROY GLUCKMAN

Roy Gluckman Çeşitlilik, Kapsayıcılık, Eşitlik ve Aidiyet Konuşmacısı, Kolaylaştırıcı, İçerik Oluşturucu ve Danışman

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

ROY GLUCKMAN 2024 Konuşma Başlıkları ROY GLUCKMAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kapsayıcı Karar Alma: Karar Verme Sürecinde Bilinçsiz Önyargılar
  • Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılığın Nedenleri
  • "Aidiyet" gerçekte nedir?
  • Psikolojik Güvenliğin Açılımı: Güvende Hissetmek Gelişmektir

Roy Gluckman Kimdir?

Roy, nitelikli bir avukat ve Çeşitlilik, Eşitlik, Kapsayıcılık ve Aidiyet konularında kısa video eğitimleri veren Run to the Monster'ın yöneticisidir. Roy, Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık ile ilgili tüm konularda tutkuyla konuşmaktadır. Roy zor konuşmalar yapmaya inanıyor; karmaşık konulara dürüstlük, özgünlük ve basitlikle yaklaşıyor. Roy, Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık gibi zor konuları her türden ve her durumdan izleyici için kolayca sindirilebilir hale getirme sanatında ustalaşmıştır ve bir açılış konuşmacısı, panelist ve kolaylaştırıcı olarak MUTLAK OLMAYANLARI TARTIŞMAYA inanmaktadır. Roy, dinleyicileri durup düşünmeleri için büyülemeye ve zorlamaya devam ediyor; farklılıklarımızı görmezden gelmek yerine onlarla ilgilenerek kendilerini ve birbirlerini daha iyi anlamaları için başkalarına ilham veriyor.

"Roy yaptığı işte inanılmaz derecede iyi ve herkesin paylaşmak, dinlemek ve öğrenmek için kendini rahat hissedeceği bir alan yaratabiliyor. Sunduğu olanaklar, yaratmak istediğimiz kapsayıcı iş yerleri için son derece önemli."

- Siya Mnyanda, Hesap Yöneticisi, SAP

"Oturumun içeriği, karizması ve genel enerjisi bizi çok etkiledi. Doğru soruları sormanızı sağlayacak dönüştürücü, ilgi çekici bir oturumla ilgileniyorsanız. Bu sizin adamınız."

- Garyth Dictchfield, İş Operasyonları Başkanı, Intergreat Me

"İnanılmaz bir 9 ay oldu. Promosyon ürünleri sektöründe Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık konularını ele alırken gösterdiğiniz rehberlik için size ne kadar teşekkür etsem azdır. AIM DEI Konseyi Eş Başkanı olarak, katkılarınız için size çok teşekkür ederiz. "

- Amy Williams, ab-unlimited

"Çığır açıyor ve sorunun kökenine iniyor. Dünyada olup bitenlerle ilgili olarak 'kendi gerçeğinizi' sorgulamanıza neden oluyor."

ROY GLUCKMAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.