INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ŞAHİN ÖZCAN

ŞAHİN ÖZCAN Ekonomist, Danışman

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ŞAHİN ÖZCAN 2024 Konuşma Başlıkları ŞAHİN ÖZCAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Brexit, IR35… Yeni İngiltere ile Ticaret
  • A’dan Z’ye İhracat ve Kültürü
  • İhracatta Pazar ve Müşteri Bulma
  • İkna ve Satış
  • Uluslararası Ticarette Yeni Oluşumlar
  • İhracatta Galatı Meşhur
  • Dünya Kültürleri Üzerine
  • Yeni İhracatçılara Öğütler

Şahin Özcan Kimdir?

1976, Malatya doğumludur. Moskova Devlet Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesinde lisans düzeyinde eğitim aldıktan sonra, London School of Economics and Political Science’da “International Economy” alanında Y. Lisans ve doktora çalışması yaptı. Akademik eğitimin yanı sıra Michael Carroll ve Carmen Bostic St. Clair gibi dünyaca ünlü eğitimcilerden farklı konularda eğitimler aldı.

Profesyonel hayatında birkaç global şirkette genel müdürlük yapan Özcan, halen Londra merkezli, uluslararası ticaret, ithalat – ihracat, uluslararası yatırım alanlarında danışmanlık veren PRX International’ın genel müdürüdür. PPL (Private Pilot license) sahibidir, 100`e yakın ülkeye giden Özcan, seyahat tutkunu olmasının yanında sürekli okumayı sever. Tarih, Gastronomi ve futbol özel ilgi alanlarıdır. Bas gitar çalmayı sever ve İngilizce, Rusça ve İspanyolca bilmektedir.

Konuşmalarında teorik bilgi ile tecrübeyi harmanlayarak; dinleyicinin ilgisini sürekli kılan naif bir sohbet dili kullanan Özcan’nın nükteli anekdotlar ve yaşanmışlıklarla bezenmiş bir içeriği vardır. Eleştirmek, taraf olmak veya yargılamak yerine, bilgi ve tecrübe aktarımına yönelik bir üslup kullanır. Konuşmalarını her zaman aforizmalar ve bilimsel çalışmalarla destekler. Amaç; hoşça vakit geçirirken, insanlara tecrübe ve bildiklerini aktarmaktır. Tüm konuşma içeriklerini, her konuşmaya özel olarak, dinleyici profiline göre farklılaştırarak, eğitim-sohbet dengesini düzenlemektedir.

ŞAHİN ÖZCAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.