Search Button

Timur Sırt | Konuşmacı

Teknoloji ve Girişim Yazarı

Timur Sırt - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Timur Sırt

Timur SIRT neşeli, hayat dolu, Hemşinli bir ailenin İzmir’de doğan Adana / Ceyhan’da büyüyen en küçük çocuğu. 1987 yılında girdiği İTÜ Maden Mühendisliğinden 1995 yılında mezun olma başarısını gösterdi! Madeni merakının peşinde sürüklendiği bilişim gazeteciliğinde buldu. Veri madenciliğinin kıymetini bilerek bilişim gazeteciliğinde ısrar ediyor.

Bilgisayar Datamation dergisinde başladığı bilişim gazeteciliğine, 1993 yılında yayın hayatına başlayan PC Magazine Türkiye dergisinde sektörel araştırma Editörü olarak sürdürdü. (1993 - 2003) Aynı anda 1995 yılında Yeni Yüzyıl gazetesinde haftalık bilişim sayfasının editörlüğünü yaptı. 1998 yılında PC Magazine - eWeek ve Connect Online dergilerinin yayın koordinatörlüğünü yaptı. İlk CD-ROM ve ilk elektronik reklam projesini 1996 yılında CD-ROM projesiyle yaptı. İlk virüslü ve antivirüslü CD-ROM projelerine PC Magazine Türkiye dergisinde imza attı. Yeni Binyıl gazetesinde günlük internet ve bilişim sayfalarında editör ve yazarlık yaptı.

2002 yılından bu yana aynı grupta Sabah gazetesinde halen devam eden bilişim sayfasında editör - yazar olarak görev yapıyor. 2006 yılında Türkiye’nin ilk düzenli yayın yapan WebTV projesi Televidyon’un kurucu ortağı oldu. Atv - aHaber gibi televizyon kanallarında bilişim programları yaptı. Sabah TV ve ONHAYAT TV gibi WebTV projelerin kuruluş çalışmalarını yaptı. Şu anda Sabah Gazetesi’nde değişik günlerde yayınlanan ONHAYAT - Dijital Girişim Ekonomisi - ONHAYAT Teknoloji - ONHAYAT Mobil - ONHAYAT Spor - ONHAYAT

İnternet gibi bilişim sayfalarına editörlük/yazarlık yapıyor. Gönüllü gündemini gazeteye internete ve video kanallarına taşıyor. Girişimcilere gönüllü tanıtım platformu sunuyor...


Timur Sırt - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Teknoloji ve Girişim Yazarı Timur Sırt, “Veri Etkisiyle İş ve Günlük Yaşam Sağlıktan Eğitime Nasıl Değişiyor?”, “Yeni Bin Yılın Değişim Yol Haritası - İstanbul Arkeoloji Müzesi ve İstanbul Tarihi Yarımada Videosu Üzerinden Anlatım” ve "Müşteri Deneyimi İçin Görünmez Olmak - Görünmez Olmak Neleri Değiştirir?” başlıklı konuşmalarıyla ilham vermeye devam ediyor.

Timur Sırt - Kurumsal Çözümler