INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

TİMUR SIRT

TİMUR SIRT Teknoloji ve Girişim Yazarı

Keynote & Konuşma

TİMUR SIRT 2024 Konuşma Başlıkları TİMUR SIRT 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kişisel Verileri Kırmızı Başlıklı Kız’dan Dinleyin
  • Pandemi Etkisiyle Değişen Kodlar, Kalıcı ve Geçici Olarak Neler Değişecek?
  • Veri’nin Teknoloji Sanat ve Ekonomi Yolculuğu
  • Eğitim Hayatını Değiştiren Kodlar
  • Yeni Bin Yılın Değişim Yol Haritası - İstanbul Arkeoloji Müzesi ve İstanbul Tarihi Yarımada Videosu Üzerinden Anlatım
  • Müşteri Deneyimi İçin Görünmez Olmak - Görünmez Olmak Neleri Değiştirir?
  • Dijital Dönüşüm Kadın Belleğinden Başlar
  • Teknoloji ve Zaman Obezliği
  • Müşteri Veri’si Nimetindir
  • Veri Etkisiyle İş ve Günlük Yaşam Sağlıktan Eğitime Nasıl Değişiyor?

Timur Sırt Kimdir?

Timur SIRT neşeli, hayat dolu, Hemşinli bir ailenin İzmir’de doğan Adana / Ceyhan’da büyüyen en küçük çocuğu. 1987 yılında girdiği İTÜ Maden Mühendisliğinden 1995 yılında mezun olma başarısını gösterdi! Madeni merakının peşinde sürüklendiği bilişim gazeteciliğinde buldu. Veri madenciliğinin kıymetini bilerek bilişim gazeteciliğinde ısrar ediyor.

Bilgisayar Datamation dergisinde başladığı bilişim gazeteciliğine, 1993 yılında yayın hayatına başlayan PC Magazine Türkiye dergisinde sektörel araştırma Editörü olarak sürdürdü. (1993 - 2003) Aynı anda 1995 yılında Yeni Yüzyıl gazetesinde haftalık bilişim sayfasının editörlüğünü yaptı. 1998 yılında PC Magazine - eWeek ve Connect Online dergilerinin yayın koordinatörlüğünü yaptı. İlk CD-ROM ve ilk elektronik reklam projesini 1996 yılında CD-ROM projesiyle yaptı. İlk virüslü ve antivirüslü CD-ROM projelerine PC Magazine Türkiye dergisinde imza attı. Yeni Binyıl gazetesinde günlük internet ve bilişim sayfalarında editör ve yazarlık yaptı.

2002 yılından bu yana aynı grupta Sabah gazetesinde halen devam eden bilişim sayfasında editör - yazar olarak görev yapıyor. 2006 yılında Türkiye’nin ilk düzenli yayın yapan WebTV projesi Televidyon’un kurucu ortağı oldu. Atv - aHaber gibi televizyon kanallarında bilişim programları yaptı. Sabah TV ve ONHAYAT TV gibi WebTV projelerin kuruluş çalışmalarını yaptı. Şu anda Sabah Gazetesi’nde değişik günlerde yayınlanan ONHAYAT - Dijital Girişim Ekonomisi - ONHAYAT Teknoloji - ONHAYAT Mobil - ONHAYAT Spor - ONHAYAT

İnternet gibi bilişim sayfalarına editörlük/yazarlık yapıyor. Gönüllü gündemini gazeteye internete ve video kanallarına taşıyor. Girişimcilere gönüllü tanıtım platformu sunuyor...

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

TİMUR SIRT kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.