Search Button

Zeynep Turan | Konuşmacı

Astrolog/Yazar

Zeynep Turan - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Zeynep Turan

Uzman Astrolog/Yazar Zeynep Turan, astrolojiye olan ilgisini kuramsal eğitimlerle birleştirerek, astrolojiyi yaşamının temel unsurlarından biri haline getirdi. Astroloji alanında profesyonelleşen Turan, 2004 yılından bu yana kişisel danışmanlık veriyor. 2009 yılında kurduğu Twitburc markası ile de interaktif içerikler üretmeye devam ediyor. Twitburc aplikasyonu üzerinden “Soru Sor” hizmeti ile ilk start-up projesini hayata geçiren ve dünyada bir ilke imza atan, ilk kadın girişimci oldu.

Son 15 yılda ana akım medyada astroloji ve gündeme dair bilgilerini aktararak uzmanlığını icra etmekte. Aynı zamanda ‘’twitburc.com.tr’’ sitesinde de astrolojik verilere ve yaşama dair yazılar kaleme alıyor. Twitburc markasıyla, sosyal mecraları efektif kullanarak dijital platformlarda aktif ve sürdürülebilir içerikler üretmeye devam ediyor. Twitburc resmî sitesi ve Turkcell dergilik uygulamasında online olarak 4.yaşına giren Twitburc Astroloji ve Yaşam Dergisi yayınlanıyor.

Hayatın sadece bilimle ya da duygularla değil, duyguların bilimle buluşmuş haliyle anlatılabileceğine inanan Turan, birlikte çalıştığı kişilerin hayatlarına olumlu bir yön vermek adına derin, analitik incelemeler ve değerlendirmelerde bulunarak kişilerin çoğu zaman kendilerinin bile farkında olmadıkları yönlerini ortaya çıkarmaya çalışıyor. Bu sayede onlarla birlikte bir yol haritası belirleyerek, hayat kalitelerini yükseltmeleri için kendilerine yardımcı olmayı, karakterleri ile paralel olarak ilişkilerini kariyerlerini nasıl yönlendirebilecekleri hususunda astro-danışmanlık ve kişisel danışmanlık hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedefliyor. İnteraktif görüşmelerinin yanında, Twitburc internet sitesi ve Twitburc akıllı telefon uygulaması üzerinden de kişisel danışmanlık hizmeti veriyor.

Kişisel danışmanlığın yanı sıra kurumsal koçluk hizmeti de veren Zeynep Turan, bu kapsamda, firmaların verimliliklerini, hizmet kalitelerini ve çalışanlarının motivasyonunu en üst düzeye çıkaracak yöntem ve tutumlara ilişkin değerlendirmeler yapıp, sonuçlarını firmalarla paylaşıyor.

ZEYNEP TURAN ASTRO KOÇLUK SERTİFİKALARI
Coaching Certificate
Special Coaching
Art and Science of Neuro Linguistic Programming - The International NLP Trainers Association

TWİTBURC HAKKINDA
Twitburc, Astrolog Zeynep Turan’ın 2009 yılında oluşturduğu bir astroloji markasıdır.
Twitburc, gücünü Zeynep Turan’ın hayatı ve insanları anlamak için bilimsel ve insan odaklı yaptığı çalışmalarından alır. Astroloji bilgisini, sevenlerine en iyi şekilde aktarmak için Twitburc markasını oluşturan Zeynep Turan, binlerce takipçisine güncel içerik sunmaktadır. Twitburc’un vizyonu Turan ve içerikleri çerçevesinde şekillenmekte ve gelişmektedir.

Zeynep Turan’ın Kitapları

  • Benim Sevgilim Kim; Zodyak Cevaplıyor
  • Kalbine Güven Aşk Hala Var
  • Büyük Hesaplaşma Başlıyor
  • Dünya Değişiyor
  • Kader Yeniden Yazılıyor
  • 2020 Şifreleri Çözüyor
  • 2021 Var Olmak

"Ay Günlüğü Ajandası"

  • 2017 yılından itibaren kişilere astroloji gündemini takip etme olanağı sunarken, önemli bilgileri not almak için alan da sunan Astro Defterlerini çıkarmaya başladı.
  • Kitaplarının yanı sıra çıkartılan ‘’Astrodefterler’’(ajanda) ile okuyucularına hem astrolojiyi rahat takip edebilmeleri hem de önemli bulgu ve olayları not edebilmeleri açısından onlara fikr-i takip imkânı sunmaktadır.

Zeynep Turan - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Astrolog-Yazar Zeynep Turan, “Astroloji ve Yıldız Haritası Temelleri”, “Astroloji ve Kariyer Yönetimi / Yaşam Koçluğu / İkili İlişkiler”, “Astrolojik Temellere Dayalı Gündeme Dair Öngörüler” başlıklı konuşmalarında hayatımızın her alanında astrolojiden nasıl yararlanacağımızı anlatıyor.

Zeynep Turan - Kurumsal Çözümler