INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ZEYNEP TURAN

ZEYNEP TURAN Astrolog/Yazar

Keynote & Konuşma

ZEYNEP TURAN 2024 Konuşma Başlıkları ZEYNEP TURAN 2024 Konuşma Başlıkları

 • Astroloji ve Yıldız Haritası Temelleri
 • Astroloji ve Kariyer Yönetimi
 • Astroloji ve Yaşam Koçluğu
 • Astroloji ve İkili İlişkiler
 • Astrolojik Temellere Dayalı Gündeme Dair Öngörüler

Zeynep Turan Kimdir?

Uzman Astrolog/Yazar Zeynep Turan, astrolojiye olan ilgisini kuramsal eğitimlerle birleştirerek, astrolojiyi yaşamının temel unsurlarından biri haline getirdi. Astroloji alanında profesyonelleşen Turan, 2004 yılından bu yana kişisel danışmanlık veriyor. 2009 yılında kurduğu Twitburc markası ile de interaktif içerikler üretmeye devam ediyor. Twitburc aplikasyonu üzerinden “Soru Sor” hizmeti ile ilk start-up projesini hayata geçiren ve dünyada bir ilke imza atan, ilk kadın girişimci oldu.

Son 15 yılda ana akım medyada astroloji ve gündeme dair bilgilerini aktararak uzmanlığını icra etmekte. Aynı zamanda ‘’twitburc.com.tr’’ sitesinde de astrolojik verilere ve yaşama dair yazılar kaleme alıyor. Twitburc markasıyla, sosyal mecraları efektif kullanarak dijital platformlarda aktif ve sürdürülebilir içerikler üretmeye devam ediyor. Twitburc resmî sitesi ve Turkcell dergilik uygulamasında online olarak 4.yaşına giren Twitburc Astroloji ve Yaşam Dergisi yayınlanıyor.

Hayatın sadece bilimle ya da duygularla değil, duyguların bilimle buluşmuş haliyle anlatılabileceğine inanan Turan, birlikte çalıştığı kişilerin hayatlarına olumlu bir yön vermek adına derin, analitik incelemeler ve değerlendirmelerde bulunarak kişilerin çoğu zaman kendilerinin bile farkında olmadıkları yönlerini ortaya çıkarmaya çalışıyor. Bu sayede onlarla birlikte bir yol haritası belirleyerek, hayat kalitelerini yükseltmeleri için kendilerine yardımcı olmayı, karakterleri ile paralel olarak ilişkilerini kariyerlerini nasıl yönlendirebilecekleri hususunda astro-danışmanlık ve kişisel danışmanlık hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedefliyor. İnteraktif görüşmelerinin yanında, Twitburc internet sitesi ve Twitburc akıllı telefon uygulaması üzerinden de kişisel danışmanlık hizmeti veriyor.

Kişisel danışmanlığın yanı sıra kurumsal koçluk hizmeti de veren Zeynep Turan, bu kapsamda, firmaların verimliliklerini, hizmet kalitelerini ve çalışanlarının motivasyonunu en üst düzeye çıkaracak yöntem ve tutumlara ilişkin değerlendirmeler yapıp, sonuçlarını firmalarla paylaşıyor.

ZEYNEP TURAN ASTRO KOÇLUK SERTİFİKALARI
Coaching Certificate
Special Coaching
Art and Science of Neuro Linguistic Programming - The International NLP Trainers Association

TWİTBURC HAKKINDA
Twitburc, Astrolog Zeynep Turan’ın 2009 yılında oluşturduğu bir astroloji markasıdır.
Twitburc, gücünü Zeynep Turan’ın hayatı ve insanları anlamak için bilimsel ve insan odaklı yaptığı çalışmalarından alır. Astroloji bilgisini, sevenlerine en iyi şekilde aktarmak için Twitburc markasını oluşturan Zeynep Turan, binlerce takipçisine güncel içerik sunmaktadır. Twitburc’un vizyonu Turan ve içerikleri çerçevesinde şekillenmekte ve gelişmektedir.

Zeynep Turan’ın Kitapları

 • Benim Sevgilim Kim; Zodyak Cevaplıyor
 • Kalbine Güven Aşk Hala Var
 • Büyük Hesaplaşma Başlıyor
 • Dünya Değişiyor
 • Kader Yeniden Yazılıyor
 • 2020 Şifreleri Çözüyor
 • 2021 Var Olmak

"Ay Günlüğü Ajandası"

 • 2017 yılından itibaren kişilere astroloji gündemini takip etme olanağı sunarken, önemli bilgileri not almak için alan da sunan Astro Defterlerini çıkarmaya başladı.
 • Kitaplarının yanı sıra çıkartılan ‘’Astrodefterler’’(ajanda) ile okuyucularına hem astrolojiyi rahat takip edebilmeleri hem de önemli bulgu ve olayları not edebilmeleri açısından onlara fikr-i takip imkânı sunmaktadır.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

ZEYNEP TURAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.