Search Button

Ahmet Akın | Konuşmacı

Marka ve İletişim Danışmanı

Ahmet Akın - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Ahmet Akın

Ahmet Akın’ın konuşmalarında hümanist bir yaklaşımı vardır. İnsana dokunan konular üzerinde konuşmayı sever, duygulara hitap eder. Bir iletişimci olarak global trendleri takip etmeyi sever. Teknoloji çağında insanı incelemeyi ve insan yaşamının geleceği ile ilgili öngörüleri aktarmayı sever. Koçluk deneyimiyle bireysel farkındalık geliştirmenin önemine inandığı için, izleyicilerin/dinleyicilerin konuşma sonunda kendileri için anlamlı olacak fikir ve yaklaşımlarla ayrılmalarını hedefler. Uluslararası bir ajansta CEO’luk yapmış biri olarak, kurumsal dünyanın konularına ve ihtiyaçlarına hakimdir. Çok sayıda sektörde ve her düzeyde profesyonelle çalıştığı için, farklı kültür, eğilim ve beklentilere hitap etme konusunda deneyimlidir. Yine bir iletişimci olarak konuşmalarını dikkat çekici görsel ve videolarla destekler.

1988 yılında İstanbul Alman Lisesi’nden, 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1994 yılında University of Rochester - Simon Business School’da MBA eğitimini tamamladı.

Reklamcılık mesleğine Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi’de başladı. Daha sonra 9 yıl çalıştığı TBWA Istanbul’da son olarak Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. 2009 – 2013 döneminde, Leo Burnett İstanbul’da CEO olarak çalıştı. 2014 yılında kurduğu Kramp Ajans'ın 2020 yılına kadar başkanlığını yürüttü.

Ahmet, Gestalt Coaching Programı’nı, Gestalt GroupWorks Programı’nı, Mare Fidelis Yönetici ve Lider Koçluğu Eğitimi’ni, CTI tarafından verilen Co-Active Koçluk Programı’nı, CRR Global tarafından verilen Organisation and Relationship Systems Coaching (ORSC) Programı’nı ve The Wholepartnership - Systemic Leadership eğitimini tamamlamıştır.

Liderlik ve yetkinlik gelişimi alanlarında eğitmenlik yapan Ahmet aynı zamanda Alain de Botton tarafından geliştirilen The School of Life programının eğitmenlerinden biri olarak çalışıyor ve kendi geliştirdiği Co-Creation workshop modeli ile kurumlara hizmet veriyor.

Workshop kolaylaştırıcılığına ek olarak konferans moderatörlüğü yapan Ahmet, bugüne kadar Marka Konferansı, Brandweek, Kristal Elma, Peryön İnsan Yönetimi Kongresi, ICF (International Coaching Federation) Koçluk Konferansı, EMCC (European Mentoring & Coaching Council) gibi konferanslara konuşmacı ve moderatör olarak katılmıştır.


Ahmet Akın- İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Marka ve İletişim Danışmanı Ahmet Akın, Hikâye Anlatımında 6 Soru 6 Cevap | Yaratıcı ve Orijinal Düşünmenin İpuçları | Dijital Çağda Global Trendler ve Değişen Dinamikler | Yeni Dünyanın Dinamiklerinde Etki Yaratmak ve İkna Etmek | Dijital Dünyada Nasıl Var Olmalıyız? başlıklı konuşmalarında kurumlara yaratıcı düşünme, etkili iletişim ve dijital çağda varolmanın ipuçlarını veriyor.

Ahmet Akın - Kurumsal Çözümler