Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Speaker Agency Digital

Speaker Agency Digital

Speaker Agency olarak kurumlara özel vizyon geliştiren, ilham veren ve motiveeden programlar tasarlayan profesyonel konuşmacı ajansıyız. Alanında lider konuşmacı ajansı olarak; yerli ve global konuşmacı portföyümüzle dijital ortamda da etkileşimli içerikler sunan Speaker Agency Digital markasını oluşturduk. Kurum olarak; çalışanlarınızın ve müşterilerinizin işileilgili veya iş dışı konularda ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan yeni dijital hizmetlerimizle size; istediğiniz zaman, istediğiniz platformda ve istediğiniz formatta kurumunuza hizmet almanın konforunu sunuyoruz.

Speaker Agency Digital’i izlemeye devam edin!

Speaker Agency Digital – Hizmet Kategorileri:

Speaker Agency olarak sadece müşterilerimizin katılımına özel 3 yılda 5’i online olmak üzere 25 Speaker Agency Talks etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinliklerde 100 kişiden 2.000 kişiye kadar değişen sayıda müşterimizi misafir ettik. Temasını ve özgün akışını Speaker Agency olarak oluşturduğumuz programların her birinde 4-5 konuşmacımız yer aldı. Speaker Agency Digital olarak bu programları kurumlara özel tasarlamaya başladık. Örnek tema ve konuşmacı önerilerimizi buradan görebilirsiniz, kurumunuza özel online etkinlik tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Özel İçerikli Konuşma Videoları:

Çalışanların üzerlerine düşen rol ve sorumlulukların bilincinde olması, kurum misyon ve vizyonunun aktarılması/pekiştirilmesi, kurum kültürünün güçlendirilmesi ve iş yaşamında kullanabilecekleri bilgi ve becerilerin kazandırılması amacıyla, eğlenceli ve gerçek yaşamdan örneklerle, kurumunuzun tercih ettiği konsepte uygun olarak hazırlanabilen; ne zaman, nerede ve ne kadar isterseniz kullanabileceğiniz konuşmacı videoları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Online Know-How Transferi:

Belirli bir konudaki değerli teknik bilgi ve tecrübe olarak tanımlayabileceğimiz know-how; günümüzde birçok kurum tarafından dış kaynaktan sağlanıyor ve ihtiyaç duyulan spesifik bilgi en hızlı şekilde kuruma aktarılıyor. Speaker Agency Digital olarak, konuşmacılarımızın geliştirdiği nitelikli içerikleri ve danışmanlık konusundaki deneyimlerini kurumlara online platformlar üzerinden kolaylıkla aktarabiliyoruz. Kurumuzun eğitim, danışmanlık ve içerik geliştirme konularındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.