Search Button

Hale Caneroğlu | Konuşmacı

Konuşmacı, Yazar, Kurumsal Eğitmen, Moderatör

Hale Caneroğlu - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Hale Caneroğlu

Hale Caneroğlu, 1974 Almanya doğumlu. Samsun Anadolu Lisesi’nin ardından Galatasaray Ün-iversitesi İletişim Fakültesi’nde Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu ve New York ABD’de oyunculuk eğitimleri aldı.

2004 yılında Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Yaprak karakteri ile tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Hale Caneroğlu, aynı zamanda bir albüm çıkardı ve çok sayıda konser ver-di. Caneroğlu ayrıca bu dönemde Galatasaray Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi’nde müzikal oyunculuk eğitimleri verdi.
2004 yılının başında, kendi hayatını dönüştürmek ve mutlu olmak için kişisel gelişim dünyası ile tanıştı. Bugüne kadar 700 saati geçen bir eğitim süreci geçirdi.

Caneroğlu 2016’da HEAL YOUR LIFE öğretisinin hem Lisanslı Workshop Liderliği hem de Lisanslı Yaşam Koçluğu ve Kurumsal Eğitmen eğitimlerini; 2017’de de Uluslararası Koçluk Fed-erasyonu (ICF) onaylı DALE CARNEGİE İŞ KOÇLUĞU eğitimini tamamladı. 2018’de Harvard Profesörü Shawn Achor’ın NY Times en çok satanlar listesindeki, iş hayatında mutlu olabilmek için gerekli prensip ve taktikleri bilimsel temellere dayandırarak anlattığı, MUTLULUK AVANTA-JI kitabının “TURUNCU KURBAĞA” (The Orange Frog) eğitmen eğitimini, 2019’da Mindfulness eğitimi ve 2020’de Yale üniversitesinin Science of Well-Being (Well-being’in Bilimi), TORONTO üniversitesinin MİND CONTROL DURİNG COVİD ve Pennsylvania Üniversitesinde Pozitif Psikolojinin yaratıcısı SELİGMAN’ın Sertifikasyon Eğitimlerini tamamladı. Hali hazırda pro-gramın ileri seviye pozitif psikoloji sertifikasyonlarını tamamlamaktadır.

Herkesin kendi mutluluğu ve hayallerini yaratma potansiyaline sahip olduğuna inanan Hale Caneroğlu, temas ettiği tüm insanlara yeni bakış açıları kazandırarak potansiyaller-ine ulaşmayı ve mutlu olmayı öğretmeyi kendine hayat amacı olarak seçti. Kendi mutluluğunu yaratan Caneroğlu, herkesin bunu öğrenmesini hedefliyor. Ülkesi ve dünyadaki bakış açısını pozitife çevirmeye ve mutlu bir geleceğe olan umudu güçlendirmek amacıyla SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN’i kurdu ve kısa sürede bir çok kurumsal firmada (Akbank, Turk-cell, Arçelik, Mercedes, Media Markt, Schneider Electric, vs…) çeşitli büyüklükteki gruplara eğitimler vermeye başladı. SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN başlıklı TEDx konuşması 2,6 milyon izlenmeye ulaşarak Türkiye Youtube’ın 1 numaralı kişisel gelişim videosu oldu. 2019 Eylül ayında çıkan kitabı “Mutluluk Virüsü- Dikkat kitapla bulaşır!” 10. baskıya ulaştı.

Evli ve iki çocuk annesi olan Hale Caneroğlu, İngilizce, Fransızce ve Almanca dillerini ileri se-viyede konuşmaktadır.

Hale Caneroğlu - Kurumsal Çözümler