HALE CANEROĞLU

Hale CaneroğluKonuşmacı, Yazar, Kurumsal Eğitmen, Moderatör

Keynote & Konuşmacı

 • Mutlu ve Dayanıklı Kadın!
 • Duygusal Dayanıklılık Öğrenilebilir!
 • Normalleşme Sürecinde Dayanıklılık ve Well-being!
 • Hedefini Tasarla- Engelleri Aş - Potansiyelini Gerçekleştir!
 • Sen Değiş Dünyan Değişsin!
 • Konuşma İçeriği Hazırlama ve Etkili Konuşmanın Sırları
 • Mutlu Liderler Mutlu Takımlar Yaratır
 • Belirsizliğe Karşı Nasıl Duygusal Dayanıklılık Kazanılarak?

Konuşmacı Profili

Hale Caneroğlu, 1974 Almanya doğumlu. Samsun Anadolu Lisesi’nin ardından Galatasaray Ün-iversitesi İletişim Fakültesi’nde Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu ve New York ABD’de oyunculuk eğitimleri aldı.

2004 yılında Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Yaprak karakteri ile tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Hale Caneroğlu, aynı zamanda bir albüm çıkardı ve çok sayıda konser ver-di. Caneroğlu ayrıca bu dönemde Galatasaray Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi’nde müzikal oyunculuk eğitimleri verdi.
2004 yılının başında, kendi hayatını dönüştürmek ve mutlu olmak için kişisel gelişim dünyası ile tanıştı. Bugüne kadar 700 saati geçen bir eğitim süreci geçirdi.

Caneroğlu 2016’da HEAL YOUR LIFE öğretisinin hem Lisanslı Workshop Liderliği hem de Lisanslı Yaşam Koçluğu ve Kurumsal Eğitmen eğitimlerini; 2017’de de Uluslararası Koçluk Fed-erasyonu (ICF) onaylı DALE CARNEGİE İŞ KOÇLUĞU eğitimini tamamladı. 2018’de Harvard Profesörü Shawn Achor’ın NY Times en çok satanlar listesindeki, iş hayatında mutlu olabilmek için gerekli prensip ve taktikleri bilimsel temellere dayandırarak anlattığı, MUTLULUK AVANTA-JI kitabının “TURUNCU KURBAĞA” (The Orange Frog) eğitmen eğitimini, 2019’da Mindfulness eğitimi ve 2020’de Yale üniversitesinin Science of Well-Being (Well-being’in Bilimi), TORONTO üniversitesinin MİND CONTROL DURİNG COVİD ve Pennsylvania Üniversitesinde Pozitif Psikolojinin yaratıcısı SELİGMAN’ın Sertifikasyon Eğitimlerini tamamladı. Hali hazırda pro-gramın ileri seviye pozitif psikoloji sertifikasyonlarını tamamlamaktadır.

Herkesin kendi mutluluğu ve hayallerini yaratma potansiyaline sahip olduğuna inanan Hale Caneroğlu, temas ettiği tüm insanlara yeni bakış açıları kazandırarak potansiyaller-ine ulaşmayı ve mutlu olmayı öğretmeyi kendine hayat amacı olarak seçti. Kendi mutluluğunu yaratan Caneroğlu, herkesin bunu öğrenmesini hedefliyor. Ülkesi ve dünyadaki bakış açısını pozitife çevirmeye ve mutlu bir geleceğe olan umudu güçlendirmek amacıyla SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN’i kurdu ve kısa sürede bir çok kurumsal firmada (Akbank, Turk-cell, Arçelik, Mercedes, Media Markt, Schneider Electric, vs…) çeşitli büyüklükteki gruplara eğitimler vermeye başladı. SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN başlıklı TEDx konuşması 2,6 milyon izlenmeye ulaşarak Türkiye Youtube’ın 1 numaralı kişisel gelişim videosu oldu. 2019 Eylül ayında çıkan kitabı “Mutluluk Virüsü- Dikkat kitapla bulaşır!” 10. baskıya ulaştı.

Evli ve iki çocuk annesi olan Hale Caneroğlu, İngilizce, Fransızce ve Almanca dillerini ileri se-viyede konuşmaktadır.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Master Class Workshops

'Sen Değiş Dünyan Değişsin' Well-Being Workshop Programı

İŞ HAYATIN’ın en önemli sorunlarından birisi motivasyon ve bağlılık. Çoğu birey HAYAL İŞİNDE ÇALIŞMADIĞINI düşünüyor ve geçim sağlamak için işe gitmek algısı yerine aslında hayatını zenginleştirmek, öncelikle tatmin ve mutluluk duygularını yaşayarak kalpten çalışmak istiyor. Başarının kendiliğinden bunun sonucu olmasını istiyor. Hayat amacını keşfetmek ve bu özellikleri ortaya çıkaracak şekilde iş hayatını şekillendirmek istiyor. İşte bu atölye diyor ki:

İŞİNİ SEVMEK İÇİN HAYAT AMACINI BİLMEN GEREKMİYOR! Güçlü karakteristik özelliklerini kullanarak hali hazırda yaptığın işi HAYAL İŞİN HALİNE GETİREBİLİRSİN üstelik öz-güvenini güçlendirirsin. Böylece güçlü yanlarını kullanırken hayat amacın kendiliğinden ortaya çıkar.

Tüm programın amacı katılımcının, bu güçlü karakteristik özellikleri ile farkındalığını artırarak, davranış ve eylemlerini bu güçlü yanlarıyla iş ve günlük hayatına yansıtmasını sağlamak. Böylece tatmin duygusu yüksek ve mutlu bireyler olmalarına yardımcı olmak. Tatmin duygusu yüksek ve mutlu bireylerin bir araya geldiği organizasyonlarda yer almanın yaratacağı motivasyona ve bağlılığa birlikte ulaşmak. Ayrıca Pozitif Psikoloji biliminin ‘’iyi olma haline’’ hizmet ettiği ispat edilmiş 6 alışkanlığı kişinin hayatına almasını sağlamak.

MODÜL BAŞLIKLARI:

MODÜL 1- Sende saklı olan güçlü yanlarını ve mutluluğunu keşfet!
MODÜL 2- Kuklası olduğun zihninle yüzleşerek özgürleş!
MODÜL 3- Hedeflerini Neden Ertelediğini Bul!
MODÜL 4- Hedeflerini Hayata Geçir!
MODÜL 5- Duygu Bankanı Yönet ve Zengin Ol!
MODÜL 6- İlişkilerde Kontrolü Eline Al!

Masters of Ceremony

Hale Caneroğlu, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

Kelime Bulutu

 • Motivasyon

 • Kişisel Dönüşüm

 • Duygusal Dayanıklılık

 • Liderlik

 • Ekip Yönetimi