HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

HALE CANEROĞLU

Hale Caneroğlu Konuşmacı, Yazar, Kurumsal Eğitmen, Moderatör

Keynote & Konuşmacı

HALE CANEROĞLU 2024 Konuşma Başlıkları HALE CANEROĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

 • Zor Zamanlarda Güçlü Olabilirsin!
 • İş & Yaşam Dengesinde Mutluluğunu ve Huzurunu Yarat!
 • Mutlu ve Dayanıklı Çalışan Ol!
 • Hedefini Belirleyerek Mutluluğunu ve Motivasyonunu Arttır!
 • Belirsizliği Güvenle Kucakla!
 • Sen Değiş Dünyan Değişsin!!
 • Mutlu Lider Ol! Mutlu Takımlar Yarat!

Hale Caneroğlu Kimdir? 

Hale Caneroğlu, 1974 Almanya doğumlu. Samsun Anadolu Lisesi’nin ardından Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu ve New York ABD’de oyunculuk eğitimi aldı. 2004 yılında Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Yaprak karakteri ile tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Hale Caneroğlu, yaklaşık on sene kadar farklı dizilerde yer aldı, bir albüm çıkardı ve çok sayıda konser verdi. Caneroğlu ayrıca bu dönemde Galatasaray Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi’nde müzikal oyunculuk eğitimleri verdi.

2004 yılının başında, kendi hayatını dönüştürmek ve mutlu olmak için kişisel gelişim dünyası ile tanıştı. Bunu bir yaşam biçimi olarak benimseyen Caneroğlu, bugüne kadar 700 saati geçen bir eğitim süreci geçirdi ve halen kendi üstünde çalışmaya devam etmekte. 2016 yılında kendi hayatını dönüştürme hikayesinden yola çıkarak “Bireylerin İyi Olma Hali’ne hizmet ederek, Toplumun Yeşermesine Katkıda Bulunmayı ” HAYAT AMACI olarak edindi. Bu alandaki yetkinliklerini geliştirmek adına aldığı eğitimler:

2022-2023 Yılı Sertifikasyonu

Yükselen Çağ Wellbeing Akademi ve Gedik Üniversitesi , WELLBEİNG UZMANLIK SERTİFİKASYONU, Devam etmekte CHOPRA CENTER, Primordial MEDİTATİON CLASS

2021 Yılı Sertifikasyonları

Positive Psychology: The Resilience Effect, Penn University
Positive Psychology: Applications and İnterventions, Penn University
Positive Psychology: Martin E.P. SELİGMAN’s Visionary Science, Penn University

2020 Yılı Sertifikasyonları

Yale University, Science of Well-Being,
VIA Institute, Start with the Strength
Toronto University, Mind Control, Managing Your Mental Health During COVID-19

2019 Yılı Sertifikasyonu

Mindfulness Stres Yönetimi

2018 Yılı Sertifikasyonu

MUTLULUK AVANTAJI kitabının “TURUNCU KURBAĞA” (The Orange Frog) Kurumsal Eğitmen Eğitimini, (Bizzat Amerika’ya giderek Harvard Profesörü Shawn Achor’ın NY Times en çok satanlar listesindeki,
iş hayatında mutlu olabilmek için gerekli prensip ve taktikleri bilimsel temellere dayandırarak anlattığı eğitim)

2017 Yılı Sertifikasyonları

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı DALE CARNEGİE İŞ KOÇLUĞU HEAL YOUR LIFE Kurumsal Eğitmen

2016 Yılı Sertifikasyonları

HEAL YOUR LIFE öğretisinin Lisanslı Workshop Liderliği HEAL YOUR LIFE Lisanslı Yaşam Koçluğu

Herkesin kendi mutluluğu ve hayallerini yaratma potansiyeline sahip olduğuna inanan Hale Caneroğlu, temas ettiği tüm insanlara yeni bakış açıları kazandırarak potansiyellerine ulaşmayı ve İYİ HİSSETMEYİ öğretmeyi kendine hayat amacı olarak seçti. Ülkesi ve dünyadaki bakış açısını pozitife çevirmeye ve mutlu bir geleceğe olan umudu güçlendirmek amacıyla bir SOSYAL GİRİŞİM olan SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN’i kurdu ve kısa sürede birçok kurumsal firmada (Akbank, Turkcell, Arçelik, vs...) çeşitli büyüklükteki gruplara eğitimler ve konuşmalar vermeye başladı. SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN başlıklı TEDx’te konuşması 3 milyon izlenmeyi geçerek Türkiye Youtube’ın 1 numaralı kişisel gelişim videosu oldu. 2019 Eylül ayında çıkan kitabı “Mutluluk Virüsü- Dikkat kitapla bulaşır!” 10. baskıya ulaştı. Evli ve iki çocuk annesi olan Hale Caneroğlu; İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerini ileri seviyede konuşmaktadır.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Master Class Workshops

SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN KURUMSAL WELLBEING PROGRAMLARI

 • STRES YÖNETİMİ ile Kurumsal WELLBEING EĞİTİMİ (1 Günlük HAP Eğitim)
 • DUYGUSAL DAYANIKLILIK ve GÜÇLÜ YANLARIMIZ ile Kurumsal WELLBEING EĞİTİMİ (1 Günlük HAP Eğitim)
 • 2 GÜNLÜK KURUMSAL WELLBEING EĞİTİMİ (2 Tam Günlük Eğitim)
 • 6 HAFTALIK KURUMSAL WELLBEING DÖNÜŞÜM PROGRAMI

***Tüm içerikler Kurumların ihtiyaç ve taleplerine özel tasarlanabilir esnekliktedir.

DENEYİMSEL, İNTER-AKTİF KİŞİSEL GELİŞİM ATÖLYELERİ:

SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN 4K ATÖLYESİ

 • 1 Günlük HAP Eğitim
 • 2 Günlük ATÖLYE

KURUMSAL WELLBEING PROGRAMLARI

NEDEN KURUMSAL WELLBEING?

Bir Kurum’un Verimliliğini belirleyen en önemli kilit performans indikatörü (KPI) çalışanının iyi olma halidir. Gall-up’ın yaptığı araştırmalara göre çalışanın iyi olma hali arttıkça kurumun kazanacağı avantajlar kısaca şöyle olacaktır:

 • Daha az hastalık izinleri,
 • Daha yüksek performans
 • Daha yüksek bağlılık,
 • Daha az tükenmişlik sendromu.

SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN OLARAK AMACIMIZ:

“İş ve Yaşam Dengesi”nin kurulmasına yardımcı olurken kurumsal gündelik hayatı da daha konforlu hale getirerek çalışanın iyi olma halini, yaşam kalitesini ve mutluluğunu, artırmak ve dolayısıyla performansını yükseltmek.

EĞİTİMLERİMİZ KAPSAMINDA İŞLENECEK BAŞLIKLAR:

 • BÜTÜNSEL WELLBEING 5 TEMEL UNSURU - GALL-UP ÇALIŞMASI
 • STRES İLE BAŞ ETME YÖNTEMLERİ (NEFES & MEDİTASYON TEKNİKLERİ)
 • OFİSTE YOGA VE EGZERSİZ
 • GÜÇLÜ KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİN KULLANIMI İLE WELLBEING
 • DUYGUSAL DAYANIKLILIK İLE WELLBEING
 • ÇALIŞMA HAYATINDA HEDEF KOYMANIN WELLBEING İLE İLİŞKİSİ

EĞİTİMLERDE KULLANILACAK BİLİMSEL YÖNTEMLER:

 • AYURVEDA’nın KORUYUCU ve BÜTÜNSEL TIP PROTOKOLLERİ
 • POZİTİF PSİKOLOJİ BİLİMİ YAKLAŞIMI ve UYGULAMALARI

Masters of Ceremony

Hale Caneroğlu, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

HALE CANEROĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.