INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

C. ÖZGÜR GÜNERİ

C. ÖZGÜR GÜNERİ BTC Türk, CEO

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

C. ÖZGÜR GÜNERİ 2024 Konuşma Başlıkları C. ÖZGÜR GÜNERİ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Blockchain
  • Bitcoin
  • Kripto Paralar
  • Initial Coin Offerings (ICOs)
  • Yeni Nesil Finansal Hizmetler

Özgür Güneri Kimdir?

1972 yılında Gaziantep’te doğan C. Özgür Güneri ilk-orta-lise eğitimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Üniversitede okurken kariyerine 1991 yılında Global Menkul Değerler Araştırma Bölümü’nde başlayan Özgür Güneri, finansal analist olarak Türkiye’deki farklı sektörleri ve şirketleri inceledi, Romanya ve Mısır ülke analisti olarak görev yaptı ve Mısır/Kahire ile New York ofislerinin kuruluşunda rol aldı. 1998 yılı sonunda Portföy Yönetim Şirketini kurmak üzere Egebank Grubu’na katıldı ve 2000 yılı başında Finansbank Grubu’nda çalışmaya başladı.

2000-2013 yılları arasında sırasıyla Finans Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı, Chief Investment Officer, Genel Müdür, Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Güneri, Türkiye’de ve Gelişmekte Olan Avrupa’da ilk Borsa Yatırım Fonu’nun kuruluşunu sağlayan ekibe liderlik etti. 2013 yılında ise Finansinvest Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı ve Ocak 2018 tarihine kadar görevini sürdürdü.

Kurumsal finansal yatırım hizmetleri alanında uzun yıllar çalışan Güneri, 2018 yılı başında Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü kripto para işlem platformu olan BtcTurk’ün başına geçerek yeni nesil finansal hizmetler alanına adım attı ve hali hazırda şirketin CEO’su olarak görev yapıyor.

Aynı zamanda blockchain ve kripto paralar konusunda teknoloji geliştiren BtcTrader şirketinde de CEO olarak görev yapan C. Özgür Güneri, London Business School’dan MBA derecesine sahip.
BCTR Blockchain Türkiye platformu Yürütme Kurulu Üyesi de olan Güneri, aynı zamanda ülkemizde blockchain ekosisteminin gelişimine katkı vermek için aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor.

C. ÖZGÜR GÜNERİ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.