INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ÇİLER YILDIZ

ÇİLER YILDIZ Safilo Commercial Head Central Eastern Europe

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ÇİLER YILDIZ 2024 Konuşma Başlıkları ÇİLER YILDIZ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Su üzerinde Yürüyenler-Başarılı İnsanlar Neyi Farklı Yapıyorlar?
  • Eyvah Liderliğimi Geliştirmem Lazım!!
  • Dönüştürebilme Sanatı
  • İş Hayatında Kadın Olmak Kadın Kalmak
  • Strateji ve Vizyon YADA Hayaller ve Seçimler
  • Networking- Bağlantıları Sonuçlara
  • İş ve Yaşam Dengesi- Hayat mı Sizden Alıyor Siz mi Hayattan?
  • Değişim Yönetilebilir mi Yoksa Sadece Başımıza mı Gelir?

Çiler Yıldız Kimdir?

“Yaptığım iş, kişileri ve şirketleri oldukları yerden olmak istedikleri yere götürmek”

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra tüketim malları alanında global bir lider olan Procter & Gamble şirketine katıldı. Kariyerine Finans bölümünde başlayan Yıldız, Fabrika Finans Müdürlüğü, Satış Finans Müdürlüğü, Finansal Analiz ve Genel Muhasebeden sorumlu Finans Direktör Yardımcılığı gibi birçok farklı görevler üstlendi. 10 yıllık Finans deneyiminden sonra Eczacıbaşı-Procter & Gamble Ortaklığı olan EPG şirketine Ticari Pazarlama Müdürü olarak atandı. Bunu takiben Zincir Marketler Satış Müdürlüğü görevini üstlenen Yıldız, bu görevi süresince aktif satış sorumluluğu yüklenerek direkt müşteri ilişkilerini yönlendirdi.

13 yıllık Türkiye deneyiminden sonra İsviçre/Avusturya P&G ye Sağlık ve Güzellik Ürünleri Satış Pazarlama Kategori Müdürü olarak atanan Yıldız, 5 sene Viyana’da yaşadı ve bu dönem içerisinde Satış Pazarlama görevini takiben Batı Avrupa Satış Bölümü İnsan Kaynakları Müdürlüğü yaparak uzmanlık alanlarından biri olan organizasyon alanına giriş yaptı. 2004 yılında görev alanına Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi de eklenerek Moskova’ya transfer olan Yıldız, EMEA bölgesi Satış bölümünün Organizasyon ve İnsan Kaynakları Direktör Yardımcısı olarak atandı.

22 yıllık Hızlı Tüketim Malları Sektörü deneyiminin ardından P&G den ayrılma kararı aldı ve 2007-2010 yılları arasında Hürriyet Gazetesinin dış iştiraki olan, bölgesinde lider, Rusya ve BDT, Polonya, Macaristan ve Slovenya'da faaliyet gösteren bir seri ilan şirketi olan Trader Media East şirketinde Pazarlama, Satış ve İnsan Kaynaklarından sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Bu görevinde rekabet stratejileri, fiyatlandırma, dağıtım ve kanal stratejisi, kategori yönetimi gibi konulardan sorumlu olan Yıldız, basılı ve online yayınların tüm satış & pazarlama aktivitelerinden sorumlu yönetici olarak görev aldı. Bu görevi süresince ayrıca insan kaynakları operasyonunu yönetti.

2010 yılından beri kurumsal yaşam deneyimlerini danışman ve Konuşmacı olarak paylaşmakta olan Yıldız, strateji, müşteri yönetimi ve organizasyonel etkinlik alanlarında çalışmaktadır. Danışmanlığın yanı sıra eğitimleri ile liderlik ve yöneticilik, satış’ta başarı, müşteri yönetimi, etkin organizasyonlar yaratma ve bireysel gelişim alanlarında kurumsal ihtiyaçlara cevap verecek programlar hazırlamaktadır. Kategori yönetimi konusunda uzman olan Yıldız, “Alışverişçi Bazlı Satış Stratejileri” konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Çiler Yıldız önde gelen iş web sitelerinden Yenibiriş.com yazarlarından biri olup, ayrıca iş hayatında kadınları destekleyen zamanehatunlari.com projesinin kurucu ortağıdır. Yıldız, toplantı ve etkinliklere konuşmacı olarak katılmakta ayrıca seminer ve konferanslarda moderatörlük yapmaktadır. Kendi sitesinde “Panorama” adlı bloğunda yazılarını okurları ile paylaşmakta olan Yıldız, ileri derecede İngilizce ve orta seviyede Almanca konuşmaktadır.

Çiler Yıldız evli bir çocuk sahibidir.

ÇİLER YILDIZ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.