Master Class-Dijital

Master Class-Dijital

Dijital teknolojiler; iletişim, üretim, dağıtım, pazarlama ve tüketim alanlarında birçok işi çok daha kolay yapabilir hale gelmemizi sağladı. Tüketiciler bireysel olarak bu değişikliğe hızla uyum sağladılar fakat kurumlar için dijital dönüşüm, üretim süreçlerinden insan kaynaklarına, tedarik zincirinden müşteri hizmetlerine kadar her alanda yapısal değişiklikler gerektirdiği için çok daha zorlayıcı oldu. “Dijital dönüşümümüzü tamamladık” diyebilecek kurum sayısı henüz çok çok az.

Dijital teknolojiler; iletişim, üretim, dağıtım, pazarlama ve tüketim alanlarında birçok işi çok daha kolay yapabilir hale gelmemizi sağladı. Tüketiciler bireysel olarak bu değişikliğe hızla uyum sağladılar fakat kurumlar için dijital dönüşüm, üretim süreçlerinden insan kaynaklarına, tedarik zincirinden müşteri hizmetlerine kadar her alanda yapısal değişiklikler gerektirdiği için çok daha zorlayıcı oldu. “Dijital dönüşümümüzü tamamladık” diyebilecek kurum sayısı henüz çok çok az.

Bu süreçte önemli kararlar almak zorunda olan yöneticilerin dijital iletişim araçları, teknoloji, finans, yönetim ve inovasyon konularında bilgili, deneyimli ve öngörü sahibi uzmanların desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacı var.

Konuşmacılarımız, uzmanlık alanlarındaki dijital dönüşümü dikkatle analiz edip kurumların iş sonuçlarına katkıda bulunacak workshop programlarına dönüştürdüler.

Dijital çağı yakalamak ve önüne geçmek isteyen kurum yöneticilerinin Master Class – Dijital Dönüşüm Workshop programlarımızı yakından incelemelerini ve kurumunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 4-8 seanstan oluşan özel içerik tasarımı geliştirmek için bizimle iletişime geçmelerini öneririz.

Programların içeriği hakkındaki bilgilere detay sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Filtrele

Konular