INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DOÇ. DR. YAVUZ SAMUR

Doç. Dr. Yavuz Samur Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Öğretim Üyesi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DOÇ. DR. YAVUZ SAMUR 2024 Konuşma Başlıkları DOÇ. DR. YAVUZ SAMUR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Ebeveynlere ve Öğrencilere Yönelik: Dijital Çağda Çocuk Yetiştirmek
  • Ebeveynlere ve Öğrencilere Yönelik: Eğitimde Metaverse
  • Öğretmenlere & Eğitimcilere Yönelik: Oyun Temelli Öğrenme, Eğitimde Oyunlaştırma ve Eğitsel Oyun Tasarımı Atölyesi (Yüz yüze ya da Online)
  • Öğretmenlere & Eğitimcilere Yönelik: Eğitsel Kutu Oyunu Tasarımı (Yüz Yüze ya da Online)
  • Öğretmenlere & Eğitimcilere Yönelik: Eğitsel Kaçış Oyunu Tasarımı (Yüz Yüze ya da Online)
  • Öğretmenlere & Eğitimcilere Yönelik: Eğitimi Etkili, Etkileşimli ve Eğlenceli Hale Getirmek için İpuçları ve Oyun & Oyunlaştırma (Yüz Yüze ya da Online)
  • Öğretmenlere & Eğitimcilere Yönelik: Eğitimde Web 2.0 Araçları Kullanımı ve Ders Tasarımı Atölyesi (Yüz Yüze ya da Online)

Dr. Yavuz Samur Kimdir?

Bahçeşehir Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi(@bauebf), Bilgisayar ve Öretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü (@bauceit) Bölüm Bakanı olan Doç. Dr. Yavuz Samur, Fulbright bursu ile Amerika'nın Virginia Tech Üniversitesi'nde Örenme Bilimleri ve Teknoloji – Eitim Programları ve Öretim (Learning Sciences and Technologies – Curriculum and Instruction) alanında doktora ünvanını almıtır. Aynı zamanda, Bahçeehir Üniversitesi Eitim Teknolojileri (TR/EN, Tezli/Projeli), Yüksek Lisans ve Doktora program koordinatörüdür (@bauegitek) ve Yenilikçi Eğitim Geliştirme ve Araştırma Merkezi’nin (YEGAM) de başkanlığını yapmaktadır (@yegam_egitim). Doç. Dr. Yavuz Samur 2022 Yılın Akademisyeni ödülünün de sahibidir (@hempacocuk).

Araştırma ilgileri arasında eğitimde ve öğretimde teknoloji kullanımı, dijital eğitsel oyunların kullanılması, eğitimde oyunlaştırma (gamification), eğitsel oyun tasarımı (@oyuntasarimi), dijital oyun tasarımı, çoklu ortam tasarımı, çocukların teknoloji kullanımı (@childandmedia), teknoloji/sosyal medya/oyun bağımlılığı ve oyun temelli öğrenme (@EgitimveOyun) gibi konular yer almaktadır. Tüm bu alanları kapsayan OyunDostuOkul, OyunDostuÖğretmen, OyunDostuEbeveyn ve OyunDostuBelediye gibi projelerin de kurucusudur (@OyunDostuOkul).

Bahsi geçen alanlarda 20’den fazla yazarı olduğu kitabı 100binden fazla basılmış olup uluslararası hakemli dergilerde 15’ten fazla indeksli yayını 500’den fazla atıf almıtır. Dr. Samur Eğitim Teknolojileri alanında 70’ten fazla uzman ve doktora da tez danışmanlığı yapmıtır .

Dr. Samur aynı zamanda öğrenciler için fiziksel, kutu ve dijital eğitsel oyunlar da tasarlamaktadır ve bu alanda oyunlar üreten Uğur Games (www.ugurgames.com) şirketinin kurucu ortaklarından (@ugurgames) olup birçok eğitsel oyun şirketine de danışmanlık yapmaktadır (@buckedgames ve @mentalup).

Lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde “Eğitim Teknolojileri”, "Öğretim Tasarımı (@OgretimTasarimi)", "(Dijital) Oyun Temelli Öğrenme", “Eğitimde Oyunlaştırma”, “Çocuk ve Medya (@childandmedia)”, ve “Çoklu Ortam Tasarımı" gibi dersler vermektedir.

Dr. Samur, bunun haricinde devlet destekli ve kurumsal eğitsel oyun projelerinde, eğitsel dijital içerik ve yazılım/oyun tasarlama projelerinde yer almaktadır. Birçok resmi ve özel kuruma ve şirketlere bu konularda danışmanlık vermektedir.

Öğretmenlere, öğrencilere ve velilere yönelik bahsedilen alanlarda birçok eğitim ve seminerler de düzenlemektedir.

DOÇ. DR. YAVUZ SAMUR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.