HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. DARREN COLEMAN

Dr. Darren Coleman Yazar, Marka Deneyimi ve Marka Stratejileri Uzmanı, Keynote Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. DARREN COLEMAN  2024 Konuşma Başlıkları DR. DARREN COLEMAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Zor Zamanlarda Mark Odaklı Büyüme Stratejisi
  • Etkili Marka Deneyimleri Yaratarak Markanın Gücünü Korumak

Dr. Darren Coleman Kimdir? 

Dr. Coleman, marka deneyimi yaratma ve büyüme stratejileri konusunda uzmandır. Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'i kapsayan 25 yılı aşkın küresel danışmanlık deneyimi bulunmaktadır. Johnson & Johnson, Roche Diagnostics, Singapore Airlines, Dubai Properties, FUJIFILM, Nikon, Orange, PepsiCo danışmanlık hizmeti verdiği markalar arasındadır.

Ajansı Wavelength Marketing’i öncesinde, B2B hizmetleri marka performansı üzerine doktora çalışmasını tamamlamıştır. Darren'ın kapsamlı sektör deneyimi, pazarlama alanındaki derin uzmanlığı ve pratik yaklaşımı, ileri düzeyde ancak uygulanabilir içgörülerle mevcut düşünme biçimlerini yapıcı bir şekilde sorgulamak isteyen entelektüel merakı yüksek pazarlama yöneticilerine hitap eder.

Darren'ın Building Brand Experiences: A Practical Guide to Retaining Brand Relevance (Kogan Page 2018) adlı kitabı, Korece ve Türkçe olarak çevrilmiş olup, Mandarin (basitleştirilmiş) baskısı 2023 için planlanmaktadır. Building Brand Experiences'ın ilk bölümü buradan indirilebilir. Darren, Warwick Üniversitesi'nde Kurumsal Marka Yönetimi konusunda Misafir Öğretim Görevlisidir.

Darren, İngiltere Birmingham şehrinde Litvanya'nın Fahri Konsolosu'dur. Bu ünvan, Darren'ın Birmingham'da Litvanya'nın çeşitli konularını iş, bilim, eğitim ve kültürü kapsayacak şekilde geniş bir yelpazede temsil etmesi ve ana diplomatik iletişim noktası olarak hareket etmesi anlamına gelir.

Boş zamanlarında Darren, eşi ve ailesiyle vakit geçirmekten, tenis oynamaktan, sosyalleşmekten, seyahat etmekten, dalış yapmaktan, Meksika hamağında kestirmekten, yoga yapmaktan ve Birmingham City Futbol Kulübü'nü izlemekten keyif almaktadır. 

DR. DARREN COLEMAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.